Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátomnak nincs ideje rám?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak nincs ideje rám? Szakítsak?

Figyelt kérdés
Heti egyszer talákozik velem annak ellenére hogy 15 percre lakunk egymástol. Nem dolgozik, csak nyelvvizsgára készül...de azt mondja azert hogy legyen munkája majd és össze tudjunk költözni..de nekem fontosabb lenne ha szánna rám még fél órát a héten...mit csinaljak? Csak én érzem ezt picit érzelmi "zsarolásnak"?

2017. aug. 1. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem zsarolás, hanem leszarás. Napi 12 órában nyelvvizsgára készül? Hagyjuk már!
2017. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát az tény és való, hogy ha tényleg csak tanulna folyamat akkor kb holnap már mehetne is vizsgázni, de hát ez egy kicsit abnormális.

De mivel minden kapcsolat alapja a társalgás, le kell ülni vele (nem ám ilyen hülyeség, hogy messenger meg egyéb...) és beszélni, hogy mi a problémád, és szeretnéd, hogy kicsit változzon de anélkül, hogy rámenne az amit eltervezett.


20/F

2017. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát ez az, nem lehet ennyit tanulni egy nap!

Csak az a bajom ha beszélek vele és én kérem hogy találkozzunk akkor az már nem önszántából lesz és azt meg nem akarom hogy csak muszájból legyen velem..

2017. aug. 1. 20:21
 4/14 anonim ***** válasza:
Időnként neked is kell kezdeményezni, különben azt fogja hinni, hogy nem fontos neked.
2017. aug. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kezdeményezek én is, de mindig az a válasz hogy nincs ideje
2017. aug. 1. 20:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem így felejtős.
2017. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt érzem, csak amikor meg vele vagyok akkor minden tökéletes. :((
2017. aug. 1. 20:32
 8/14 anonim ***** válasza:
Hmm, hát a nyelv vizsgához a nyelvét is edzeni kéne nem :3 :$
2017. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Köztünk 200 km van, persze, így nem tud csak úgy átugrani. De az a 15 perc édeskevés ahhoz, hogy ne tudjatok találkozni. Oké, hogy tanul, de azt sem kell egész nap. Valami más van a dologban.
2017. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nálunk is ugyan ez volt hogy dolgozik suli stb.. de a barátaira mindig volt ideje.. volt hogy hetekig nem találkoztunk. Próbálj vele beszélni erről aztán ha nem változik a helyzet akkor egyértelmű a végkimenetel
2017. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!