Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Eszemre vagy a szívemre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszemre vagy a szívemre hallgassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy két éves kapcsolatom. Szeretem a fiút, aki normális, kedves, okos és abszolút tudja mit akar az élettől és tesz is érte csak borzasztó gyerekes, ami zavar. Két év után már nem vagyok szerelmes belé, de csak 17 vagyok. De ettől független jól elvagyunk..

És most van egy nagyon helyes srác, akivel alapvetően egyeltalan nem passzolunk, de tetszünk egymásnak. Ő az a tipikus "rosszfiú" aki mindent lesz@r.. elnézést a kifejezésért 😬 Szóval nem tudok dönteni. Hazudok mindenkinek.. és nagyon felek hogy megbánom a döntésemet.



2017. aug. 8. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Dönts a szíved szerint, akivel jobban el tudsz képzelni egy hosszabb kapcsolatot(ha ez a célod, persze). Ezek alapján inkább egyiket sem kéne választanod a kettő közül, de ez csak magánvélemény :).
2017. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy éretlen kislány vagy, nem való neked még az ilyesmi. Vissza fogod sírni a srácot, akivel most vagy együtt. A helyes srác kb. pár nap/hét után téged is "le fog szarni".
2017. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Sziaa !!!😇

Figyelj ha nem vagy bele szerelmes akkor már rég halott az ugy SZERINTEM !!

Próbáljátok meg beszélni ha az után se megy akkor ez már nem hiszem hogy rendbe fog jönni...!

Ha zavar ,hogy gyerekes mond meg neki....

A másik fiúval meg szerintem jól gondold át, ha egyáltalán nem passzoltok akkor lehet nem fogtok jól kijönni bár ez csak az én személyes véleményem!

Remélem valamennyit tudtam segíteni ❤😇

2017. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, de a ne a másik gyökér miatt.. A rosszfiúk sem kevésbé gyerekesek.
2017. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Tudod... Én nem szakítanék egy "rossz fiú" miatt. Főleg nem dobnék el miatta egy két éves kapcsolatot. Ha a mostani barátoddal csak az a bajod, hogy gyerekes beszéld meg vele. De ha nem szereted még ezután sem, akkor szakítsatok, de ne menj oda a "rossz fiúhoz" mert azt csak megbánod.
2017. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia :)


Esetleg privátban, tudnál kicsit Bővebben is mesélni a kapcsolatodról?


20/F :)

2017. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!