Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan adhatnám vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adhatnám vissza a barátnőm önbizalmát?

Figyelt kérdés
A baratnom nem hisz nekem ha dicserem, miutan csunyan megbantottam, de nem szandekosan, es valojaban nem is gondoltam komolyan amiket mondtam, de hiaba vagyok vele oszinte nem hisz nekem. Bar nem elso alkalom, es egybol bocsanatot kertem, talan ugyerzi csak azert bantam meg ilyen gyorsan hogy kibekuljunk de valojaban nem igy gondolom. En szeretem es elfogadom olyannak amilyen, hogyan tudnam ezt neki bebizonyitani?

2017. aug. 13. 05:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt így mond el neki, hogy te ugy fogadod el ahogy van. Akár milyen csúnya meg sok rossz tulajdonsága van, te úgy szereted. Őszintén.
2017. aug. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért azt ne mond hogy csúnya xd

Teee ilyet ne mondj neki ha jót akarsz ,:)

Bújj oda hozzá, öleld át, és úgy mond, hogy egy idióta vagy mert ilyet mondtál és nem kellett volna megbántanod őt, mert szereted, ahogy van. Hogy szereted őt, nem csak a jó tulajdonságaival , hanem a hibáival is egyaránt. És megérted hogy haragszik rád. De nem akarod elveszíteni azért mert egy idióta voltál és olyat mondtál amit nem akartál , ...

Jól gondold meg mit mondasz , én már vesztettem így el egy lány bizalmát :/ és lehet a lánynak fájt... De nekem milliószor jobban fájt a csaj hiánya :(

2017. aug. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem szép dolog felhívni egy ember figyelmét a saját hiányosságaira, de egy megjegyzéstől nem lehet elveszteni az önbizalmat, valószínűleg akkor már előtte sem volt megelégedve magával. Hát vele jársz, ez elég bizonyíték:)
2017. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit mondtál neki?
2017. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szavakkal sehogy. A nők az érzéseik mentén működnek. Szeresd és ezt éreztesd is vele.
2017. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mondd ezt meg neki,amit itt írtál! Próbálj minél többször bókolni neki. Úgy talán elfelejti. Ha nem,akkor próbálkozz valami mással. De nem kellett volna neki ilyet mondani,gondolom mostmár ezt te is tudod❎.
2017. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!