Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Belefáradtam mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Love Animal kérdése:

Belefáradtam mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal kb 8 honapja vagyunk együtt. Osztálytársak vagyunk, sajnos ez így van, bár sokat csesztettek minket de mindig túléltük valahogy. Azt hittem hogyha végre szünet lesz akkor minden könnyebb lesz, de sajnos állandóan vitatkozunk..ő sajnos sose akarja megbeszélni azt amin vitatkozunk, vagy ha meg is eszéljük akkor is kezdi előről és hajtja a magáét mint a bolond pereces. Volt hogy 4 napig nem beszéltünk kb ez volt a legtöbb, így sértődés stb után. Ezeket csak ismertetésképpen írtam. Ami nagyon kiakaszt az az hogy mindig megkérdezi ilyenkor hogy mi bajom van már megint stb holott nekem tényleg semmi bajom nincs csak ő próbálja ezt mindig rámhúzni hogy mert nekem bajom van már megint. Segítsetek légyszi belefáradtam már nem nagyon bírom pedig kitartó vagyok. Egész jól sikerült elfelejtenem szinte nem is hiányztt nem is gondoltam rá abban a 4 napba. De utána bocsánatot kért és minden kezdődött előröl. Mit tegyek bennem van a hiba? Kérdésekre többinfót is irok de kérlek segítsetek.

2017. aug. 14. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze, nem kell ezt erőltetni.
2017. aug. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De miért nemakkor mi lehet a hiba? Van amikor olyaan jól megértjük egymást és tényleg meghitt pillanat
2017. aug. 14. 20:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy tényleg nagyon szeretjük egymást de így csak fájdalmat okozunk egymásnak, ez a kettő együtt nagyon elbizonytalanít
2017. aug. 14. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg hogy ha valami ilyen van, és mindketten meg akarjátok tartani a kapcsolatotokat, akkor ilyenkor mindkettőtök enged
2017. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ő minden alól kifarol..most is inkább letiltott.Szerintem ez nem normalis de szóljatok ha nincs igazam.
2017. aug. 14. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!