Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek előny ha egy Pasi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek előny ha egy Pasi tud főzni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
abszolut, mar ha en nem tudok, legalabb o tudjon 😂😂
2017. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kifejezetten hátrány... Ne vicceljünk már. :D
2017. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az sem baj ha tud főzni,de az sem, ha nem:)
2017. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen előny, egyértelműen, de képzeld, a sok sztereotípia ellenére, amit itt hallasz gyk-n, én sportolok, dolgozok, nem vagyo ronda, tudok minimálisan sütni... mi van még....ja van kocsim, mégsincs csajom... szóval előny igen, de ha nincs meg a kellő jó szöveged, hanem unalmasabb vagy, akkor hiába minden, nem fogsz a csajoknak kelleni.
2017. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ha tud és szeret is főzni, az előny. Én imádok főzni. Jó kis ételeket alkothatnánk együtt.
2017. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert én nem tudok :DD
2017. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én inkább ezt egy plusz pontnak mondanám. Nem előny és nem is hátrány. De azért jó az ha néha meglep egy két étellel ;)

L

2017. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen én tudok főzni férfi létemre, nem gáz se nem ciki. Hát csajozás terén nem tapasztaltam előnynek, de sok mindenben előnyös lehet.
2017. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miután kiderült, hogy apám még egy melegszendvicset sem tud megcsinálni, és egyedül valszeg éhen halna, megköszöntem a páromnak, hogy ő szakács. :D
2017. aug. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

sajnos nem ezen múlik,pedig örülnék mert akkor lenne valakim :DDD

ja,apám virslit se tud elkészíteni.sikerült túlfőznie egyszer,és apró darabokra esett szét xd

2017. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!