Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez most szunet volt vagy nem?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szunet volt vagy nem?!

Figyelt kérdés

Igazabol nem szoktam ezen agyalni mar, minden olyan mint ezelott, de ha belegondolok kivancsi vagyok h ez igazab szunet volt vagy nem :D


Nemreg egy vitanal hulye voltam es ideges, szakitottam vele, de masnap egybol megbantam mert szeretem es hianyzott. Ezert mar masnap este irtam neki ( egy buta urugyet talaltam..). Mondta h szeret, de nagyon megbantottam a szakitassal stb ezert idore volt szuksege, h letisztazza magaba a dolgokat. En vartam turelmesen, de a szakitas (vagy nevezzuk szunetnek) egy nap se telt ugy h ne beszeltunk volna a masikkal (telefonon v messengeren). Igazabol tudtam h szeret még es h velem akar lenni, de hivatalosan ugymond szuneteltunk. Fb-rol is levettuk a kapcsolatot, kepeket..bar en amondo vagyok/voltam is h nem a fb hatarozza meg h mi zajlik a valo eletben, ergo mellekes h mi maradt fent meg mi nem. Szerintetek?:D

Egyebkent mi eppen amiatt h beszelgettunk az ido alatt is, nem tavolodtumk el egymastol, nem valtozott semmi es az ido alatt is husegesek voltunk a masikhoz, a datumot is ugyanugy szamitjuk mint eddig



2017. aug. 19. 13:53
 1/3 A kérdező kommentje:
*szakitas ideje alatt
2017. aug. 19. 13:54
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja es a legfontosabb kimaradt: ez a szunet egyetlen hetig tartott
2017. aug. 19. 13:57
 3/3 DollarDog ***** válasza:
Megválaszoltad magadnak a kérdést! Igen ez szünet volt! Legközelebb meg inkább beszéljétek meg a problémákat nem kell bevágni egyböl a durcit és csapkodni hogy neked ez így meg úgy nem jó! Hisz ettöl is kapcsolat a kapcsolat hogy meg tudjátok beszélni a problémáitokat!
2017. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!