Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon korai lenne még barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon korai lenne még barátommal lefeküdni? 14/l

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 11:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10 es te legalább nem adod oda senkinek majd lesz valami normális pali aki szeretni fog és szerelemből veszted el nem így 2 hetes kapcsolat után :)
2017. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megérné még várni vele. Te is érettebb leszel és a fiú is mint testileg mint lelkileg. Nem éri meg elkapkodni de ha biztos vagy abban hogy te készen állsz rá s a fiú is akkor szóba jöhet
2017. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Ha-ha, pont ezt kérdeztem itt anno 13 évesen. Mindenki azt mondta, hogy igen, ennek ellenére megtettem, jól meg is bántam. Testileg érett voltam hozzá, igaz, szellemileg viszont egyértelműen nem. Sírni fogsz, keservesen, de tanulni fogsz belőle:)
2017. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 voltam, amúgy jó volt, nem bánom. De nem voltam elég érett, ahogy te sem vagy, ha itt rákérdezel. Nem oltás, nem bántás, tényleg. De, ha szeretnéd, csak gyerünk, úgysem a gyk-s válaszadók fognak megállítani. :D
2017. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Igen, rettenetesen korai, és ezt úgy mondom, hogy én is 16 vagyok, alig van köztünk korkülönbség.

Nekem is van barátom, és bár nem tudom, ti mennyi ideje vagytok együtt, de 14 évesen szerintem mindenképp korai.

2017. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen! Nagyon korai lenne!
2018. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mindenképp várj vele, korai
2018. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Amúgy lefeküdtem vele akkor:D korai volt
2019. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!