Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Létezik fiú lány barátság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú lány barátság?

Figyelt kérdés
Mármint olyan ami tényleg barátság hogy nem csak ismertségből?Ha igen hogy kezdjem?

2017. aug. 20. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem létezik. Még ha úgy is tűnik hogy igen, az egyik fél egy idő után biztos hogy többet érez.
2017. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Létezik :) van több nagyon nagyon rendes fiú barátom is, akikkel csak barátok vagyunk. A legjobb barátom is fiú. Mind e mellett lassan 2 éve már komoly kapcsolatban vagyok

19/L

2017. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Igaz, ritka, de igen. (és most nem csak a "haverokra" gondolok)
2017. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van :) igaz csak úgy hogy én régen éreztem iránta valamit de meg maradtunk barátoknak és mindent megbeszelünk :) hidd el jó egy lány barát is sok mindent másképpen lát egy lány :)
2017. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem létezik, kivéve, ha legjobb barátok.

Pontosabban legjobb barátok is lehetnek, de ott előbb-utóbb valaki többet fog érezni.

2017. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a srác meleg , a csaj meg leszbikus akkor simán 😂😂 de szerintem amúgy is
2017. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minimális szexuális vonzalomnál már nem.

Ehhez az kell hogy a felek egyáltalán ne találják egymást vonzónak.

2017. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ezt hogy érhetem el?
2017. aug. 20. 20:58
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy osztálytársam tudok róla ezt azt de az nem lenne hozzá elég szerintem
2017. aug. 20. 21:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Létetik. Nekem is vannak fiú barátaim (igaz nem a legközelebbiek) de barátok vagyunk ,nem érzünk egymás iránt semmi többet és nem is valószínű hogy fogunk.

Szerintem a "titok nyitja" vagy nem is tudom hogyan nevezzem hogy mindannyiukban vannak olyan tulajdonságok (kìvül és belül is) amiknek nem szívesen örülnék ha a pasimban lennének. Tehát ha szerelemről lenne szó akkor kifejezetten zavarnának az adott fiúban ,sőt lehet hogy kizáró ok(ok) is lenne/lennének ,de egy barátban nem zavar ,el tudom fogadni. Szimplán azért mert más a két kapcsolat jellege.

Aztán vannak esetek amikor ez sincs így ,egyszerűen csak nem tudok rájuk "pasi alapanyagként" tekinteni.

Vannak fiú-lány baráságok ,csak azok mondják/gondolják hogy nincs ,akiknek nem jött össze /nem volt stb.

2017. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!