Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha mindenki csak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha mindenki csak a nagy mellem miatt akar velem lenni?

Figyelt kérdés
Mindenki teszi a szépet, hogy ílyen jó fej olyan jó fej vagyok, meg így szercsi ugy szercsi aztán összejövünk rögtön csak a mellem markolássza meg kéri hogy vegyem ki meg hogy hagy verje rá meg ílyenek. Tudom hogy nagyon nagyok sokkal nagyobb mint más csajoknak meg ráadásul vékony is vagyok ezért még jobban látszik de én nem csak egy pár kemény duda vagyok!! Mit tegyek??? 16L

#köcsögpasik
2017. aug. 21. 22:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia! Akarlak téged!
2017. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Mell kissebbítést végeztess
2017. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Csodálkozol? 99,9%, hogy mély dekoltázsú ruhákat, valamint olyan ruhákat hordasz, amik ki emelik a melleidet.
2018. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!