Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti miert szakitottatok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miert szakitottatok a parotokkal?

Figyelt kérdés

Diohejban leirnatok h mi(k) volt(ak) az ok(ok)?

:)

Voltatok mar vagy ismertek olyan szitukat ahol a ket fel szerette egymast, megis vege lett egyeb okok miatt?

Megbantatok h igy alakult vagy megkonnyebbulest jelentett?

Elore is koszi, tudom fura a kerde, nem is igazan masok maganelete erdekel engem, csak probalok a valaszokbol kovetkeztetest levonni a sajat helyzetemre kivetitve.



2017. aug. 30. 10:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Koszi:) lehet senki nem fogja elolvasni de ugy erzem az a fair ha en is leirom miert szakitottam a baratommal

-nagyon feltekeny

-gyerekes

-tudatlan (altalanossagban)

-nem figyelt a reszletekre amit mondtam

2017. aug. 30. 18:23
 12/13 anonim ***** válasza:

1: elmentem suliba egy másik városba, csak hetente/kéthetente tudtunk volna találkozni, megbeszélés alapján szakítottunk

2: azért jöttem vele össze, hogy felejtsek, másfél év után végre véget tudtunk vetni neki

3: 1 hetet jártunk, de szerencsére hamar rájöttem, hogy nagyon nagyon nem passzolunk

4: távkapcsolat volt, szerettük egymást (mint barát), nem érte meg, plusz másba voltam szerelmes


egyedül az elsőt bántam, 2 és fél évembe telt, mire sikerült magam túltenni rajta. most azzal vagyok együtt, aki miatt - részben - dobtam a negyedik barátomat

2017. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

1. (fiatalon) önző volt, nem foglalkozott velem eleget - barátok és család szerint. Én azóta is bánom, hogy ilyen hatással voltak rám, ennyire befolyásoltak. Emiatt összejöttünk pár év múlva újra, de akkor már valóban önző volt, és nem foglalkozott semmivel... talán először rózsaszín köd volt?

2. Azt mondta, ő még életében azért ki akar próbálni több nőt is - hát érdekes volt

3. nem passzoltunk, mást akartunk, más életszakaszban jártunk

4. egyszerűen nem illettünk össze, kedves volt, rendes, de nem ment

2017. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!