Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan érzem, hogy már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem, hogy már kevésbé érdeklem? Mit tegyek hogy másképp legyen?

Figyelt kérdés
A barátommal minden úgy indult, mint egy álomkapcsolat. Szenvedélyes, figyelt rám és úgy éreztem én vagyok a mindene. Mindig rengetehet chateltünk, egyből írt, felhívott és hosszasan beszéltünk..és mindig felvette a telefont. De mostanában pár perces időközönként ír vissza, vagy több (és közben aktív) mindig én hívom, és vagy kinyomja vagy ha felveszi alig beszélünk. Mintha az együtt töltött időt már nem venné annyira "különlegesnek". Én nagyon szeretem, és csak egy kis törődésre vágyom, de nem tudom rájön-e anélkül, hogy mondom. Már rossz mindenhez szó nélkül lenni is, mert ha felhozom akkor vita lesz belőle. Mit tegyek hogy jobb legyen?

2017. aug. 31. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kérni kell, az már nem jó, ezt legbelül szerintem te is tudod. Hogy mit tegyél, azt viszont én sem tudom.
2017. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DollarDog ***** válasza:

Legegyszerűbb, megkérdezed hogy mi a gond! Hisz kapcsolatban vagytok, vagy nem? Ha jó a kapcsolatotok akkor alap dolog hogy megosztjátok egymással mi bánt, és megpróbáljátok megbeszélni a dolgokat!


Tedd a következőt! Kérdezz rá mi a gond! Mond el neki hogy látod rajta hogy nem olyan figyelmes már mint volt, és mi ennek az oka! Ha keveset vagy egyáltalán nem válaszol akkor aggódhatsz! Ha pedig elmondja akkor becsüld meg a srácot valamilyen szinten mert szeret annyira hogy ha még fáj is elmondja mi a gondja!

2017. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt egy kapcsolatom amibe sok,iszonyat sok szeretetet adtam a lánynak ő meg semmit nekem,vagy csak alig. Én ezért viselkedtem úgy egy idő után mint ahogy ő veled. Nem biztos ez a probléma,nem ismerem a kapcsolatotok csak ez is lehet egy lehetőség. Mond neki mi bánt és beszéljétek meg.
2017. aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!