Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan vagyok szomorú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok szomorú?

Figyelt kérdés

Barátommal egy éve együtt vagyunk,távkapcsolatban. Ő most érettségizett,és mindig óvtam a stressztől,nehogy emiatt ne sikerüljön jól az érettségije. Én utaztam mindig,sosem hisztiztem,megtettem mindent amit kért. Nagyjából fél éve nem vagyok boldog vele,de mint írtam nem szakítottunk,mert tudtam,ha kidobom akkor nem tanul majd,és senki nem lesz (most nagyon nagy eséllyel bejutott egy egyetemre),és nem akartam emiatt a jövőjét elrontani. Tegnap beszéltünk,hogy nem vagyok boldog és azt ígérte változtatni fog. Szerintetek tudna változni? Nagyon sok mindenen kéne: a modora,a stílusa ahogy beszél velem,ahogy bánik velem mások előtt..

A másik ami nagyon rosszul esik,hogy előttem már volt 2 lánnyal....Csak nekem fontos az,hogy 18-20 évesen még legyen érintetlen a másik? Rendben én vallásos vagyok,de na...Én így nem akarom azt vele...


2017. júl. 6. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

hát figyelj, azon nem tud változtatni, hogy már volt valakije, és elég ritka az olyan, akinek 18-20 évesen senkije nem volt.

a többiért viszont megértelek. elég nagy dolog, hogy fél évet még kibírtál mellette, és becsülendő dolog benned, hogy ezt érted megtette. azonban a kapcsolati apró problémákat akkor kéne elmondani amikor azok aktuálisak, mert látod, mint ahogy a te esetedben is, ezek felgyűlnek és már nem vagy mellette boldog. én azt ajánlom ha még szereted beszéljétek meg, de ha már nem szereted, nem vagy mellette boldog, és ahogy említetted, már nem is akarod ezt, én azt mondom, szakíts.

2017. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy esélyt megérdemel, ha nem képes pár hónapon belül változni, vagy akár hetek múlva elfelejti, hogy mit ígért, akkor nem fog megváltozni.

Tedd fel Magadnak a kérdést, hogy ha változna boldog lennél-e vele? :)


Amúgy nem csak Neked fontos, nekem fiúként (bár nem vagyok vallásos) fontos, hogy a lány szűz legyen, ami képmutatás, mert én sem vagyok az, de nagyon megbántam az eddigi szexuális kapcsolataim, és már csak egyet akarok, ami a megfelelő személlyel lesz. :P

2017. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon szép,hogy figyelembe vetted a jövőjét és kitartottál vele eddig :) Viszont sajnos nem tudom,hogy beszél,viselkedik és bánik veled.Eddig minden más volt,rendes volt ő is veled?Nekem nem volt még barátnőm és teljesen érintetlen vagyok pedig nem vagyok vallásos :) sajnos nem találtam magamnak egy aranyos lányt :/ De anyum barátjával vannak gondok,hogy sok mindenben változnia kéne és megigéri,aztán pedig megint elköveti folyton és megy a vita miatta :/ Ha ő is annyira szeret,akkor biztos változik
2017. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!