Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jogosan kételkedik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan kételkedik bennem az anyukám? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is vázolnám a helyzetet: 1 éve vagyok együtt a barátommal, távkapcsolatban élünk, jól megvagyunk. Ő már 1 éve dolgozik, én szeptemberben leszek végzős. Amikor az egyetemeket keresgéltem, hogy hova kéne jelentkezni majd jövőre, az lett a döntésem hogy egy hozzá közelebbi városba megyek egyetemre. Az egyszerűség miatt: Sopronba szeretnék menni,pedig az tőlünk elég messze van. Pestet alapból kizártam már a kezdetektől fogva, mert nem szeretnék oda menni. Amikor anyukámnak elmondtam teljesen ki volt akadva (nyilván jogos, mert nem tudta az érveimet, illetve ő azt akarta hogy Pécsre menjek,mert ott lakásunk is van). Természetesen a barátom is közrejátszik abban, hogy Sopronba szeretnék menni, de a másik nyomós érvem az, hogy más választásom amúgy sincs, mert Pesten és Sopronon kívül máshol nem lehet ezt tanulni (talán Miskolc, de oda tök logikátlan lenne jelentkeznem :D). Egy ideje megemésztette már ezt a dolgot, de folyamatosan csipkelődik még mindig, pedig én úgy érzem, hogy erős a kapcsolatom a barátommal, de ha szakítanánk, akkor se bánnám meg, hogy oda megyek, mert máshol nem nagyon tudnám tanulni. A lakást illetően pedig... Ott úgyis éppen laknak, én pedig a távolság miatt, jó eséllyel indulok a kollégiumi kérelemért.

Szóval szerintetek jogos, hogy még mindig piszkál ezzel? Azt hajtogatja, hogy úgyis szakítunk, meg mondogatja hogy drágák mindenhol az albérletek.



2017. aug. 3. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy örülne, hogy tanulsz..
2017. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ebben is van valami amúgy :D a bátyám nem tanult tovább, és csak otthon autókat újít meg business-el :D
2017. aug. 3. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyukád makacs és azt gondolja te csak a barátod miatt szeretnél oda menni és esetlegesen ha szakítanátok akkor már nem szeretnél odajárni, de mivel te azt mondtad nem így van akkor neki sem kellene emiatt aggódni. Próbálj meg vele leülni és elmondani neki őszintén
2017. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az ELTÉN akarok 5 össel végezni orvosin ><
2017. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!