Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek mikor volt az első?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mikor volt az első?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretnem megkerdezni toletek hogy nektek hany evesen volt az elso baratotok/baratnotok illetve hol ismertetek meg egymast.


-hihetetlen hogy ilyen kerdeset teszek fel mar en is de hatha megnyugtat hogy nem vagyok elkesve:D -

16L



2017. szept. 3. 20:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen egy buliban, és jelenleg 24 évesek vagyunk, házasok és jön a baba már 6 hónapos.
2017. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

23 voltam, és ismerős által jöttünk össze.

Tapasztalatnak nem volt rossz, de maga a pasas egy kapcsolatra abszolút alkalmatlan 29 éves "férfi" volt.

Végül szakítottunk, többek között az összehozós lány meg "anyósjelölt" szarkavarása és az ex töketlensége miatt.


27 évesen megismerkedtem a jelenlegi párommal, és több, mint nyolc hónapja együtt is élünk. Harmonikus, kiegyensúlyozott a kapcsolatunk, minden problémát ketten oldunk meg, nem máshoz rohanunk panaszkodni (mint ex tette 99%-ban).


Közösen tervezzük az életünket :)

2017. szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Gratulalok es Sokaig, legyetek boldogok :)
2017. szept. 4. 18:47
 14/15 anonim ***** válasza:
18 éves voltam, a srác 20. Neten ismertem meg. 19 évesen veszítettem el vele,még abban az évben össze is költöztünk. 16 hónapja élünk együtt. Én most vagyok 20,párom 23 lesz hó végén.
2017. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
14 voltam, interneten ismertük meg egymást, de egy várossal lakott csak arrébb.
2021. szept. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!