Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogy a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a barátnőm szülei elfogadják a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudjuk, hogy miért nem fogadják el, mi a bajuk veled vagy a kapcsolattal, addig nem tudunk segíteni sem. Írd le a körülményeket! Hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt, milyen benyomást tettél a szüleire, mi a véleményük rólad és a kapcsolatról, miben nyilvánul meg, hogy nem fogadják ezt el stb??
2017. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most mi a baj, miért nem fogadnak el benneteket? Hány évesek vagytok?
2017. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tegyél szert milliós bankszámlára, egy full Audira,ect,ect,
2017. szept. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Röviden: 19 éves vagyok a barátnőm 17, befejeztem a sulit dolgozom nem cigizek, iszom. Megszereztem a jogsit is, de a szülei főleg az apja nem támogatja a kapcsolatunkat... Nem is akar megismerni közelebbről.... Nem tudom mi a baj látásból ismerem a családot de egyáltalán nem akarják hogy a lányuknak barátja legyen. Szóval ez a helyzet!!
2017. szept. 14. 10:07
 5/9 tomika36 válasza:

Azt kapcsolatod biztos elfogadják a barátnőddel, ha nem jártok!

Viccen kívül: ne várd, hogy egyből elfogadnak, ha tisztességes, odaadó, udvarias és kitartó vagy talán el fognak fogadni. Ehhez idő kell. De! Elég viszont, ha egyszer elrúgod a pöttyöst a szülők szemében, akkor vége az addigi munkádnak. Gondolom ilyenek a szülők, jobb party-t szeretnének a kislányuknak. Ez ellen nem tudsz mit tenni, vagy behódolsz nekik, vagy keresel másik lányt.

2017. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Marlbi válasza:
Mosolyogj szépen legyél illedelmes és jegyezd meg ,hogy milyen jó fejek a szülők 😀(nekem mindig bevált)
2017. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ő a lányom=>tulajdonom, úgyhogy neki nem lehet magánélete. Tipikus apa. Amikor a barátnődnek udvarolsz részint a szüleinek is udvarolsz. A legjobb, ha virágot viszel, mert azt a szülei is latni fogják, jajjjjj milyen illedelmes, milyen kedves....
2017. szept. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sophia Ajutthaja válasza:
Miért kell rögtön bemutatkozni a szüleinek? Járjatok együtt 6 hónap - 1 év utána talán. Biztos azért ez az egész, mert egy kisebb faluban laktok, ahol mindenki ismer mindenkit??? Egy városban simán el lehet "bújni". Vagy ez egy régebbi kapcsolat???
2017. szept. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hogy idézzek valamit tőled: "Nem is akar megismerni közelebbről.... Nem tudom mi a baj LÁTÁSBÓL ismerem a családot..." - Nos, ha csak látásból ismered a családot, akkor az elég gáz. Legalább bemutatkoztál már nekik, vagy valami? Ne azt várd, hogy csak úgy megszeressenek, tegyél is érte valamit, és ha azt fogják látni, hogy teszel a kapcsolatotokért, akkor talán majd ők is másképp állnak a helyzethez. Legyél férfi, vedd komolyan, ha valóban érdekel a kapcsolat. Hívd meg őket vacsorára vagy ebédre stb stb... Lehetőség van bőven, a többi rajtad áll... Őszinte leszek, ha lenne 1 17 éves lányom valószínűleg én is így reagálnék, főleg úgy, hogy nem ismerném a pasiját... Én is félteném a lányom, a mai világban meg főleg...
2017. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!