Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti a helyemben együtt lennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a helyemben együtt lennétek egy olyan pasival aki nagyon gazdag viszont nem a legrendrsebb ember néha bunkó?

Figyelt kérdés
Én most együtt vagyok egy pasival o 29 éves én 17. Nagyon boldog vagyok vele sok mindent megkapok meg szeretem is ot. Csak hat ahogy írtam nem mindig olyan rendes szokott bunkózni velem. De én megbocsajtom neki mert szeretem. Ti mit tennének a helyemben? Szakítanatok vele vagy nem számít hogy milyen?

2017. szept. 16. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Össze se jövök vele. Velem ha valaki tapló lenne már csuknám is ki az ajtón.
2017. szept. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De igazából nagyon rendes csak vállalkozó és van amikor nehéz napja van amit meg is értek jo lehet ez nem ok arra hogy bunkó legyen...de attól meg boldogok vagyunk
2017. szept. 16. 11:50
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
beulnek az iskolaba es megtanulnek heJJEsen irni !!! ahelyett, hogy kurogatnak ...
2017. szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezt neked is ajánlom utolsó!;)
2017. szept. 16. 12:16
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Oké lenne, de mit keres egy majdnem harmincas, vállalkozó fickó egy középiskolás lánynál? Család? Jövő? Gyerek? Nekem nem kóser a történet. Nyilván bunkózik, mert úgy érzi, hogy megteheti, hiszen a pénz miatt úgyis akad neki bármikor nője. És ezt bármeddig megteheti, ameddig valaki ott nem hagyja az első tahó dolga után.
2017. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A család dolgot mar megbeszéltük. Neki van mar egy gyereke az előző feleségétől és most nem szeretne ahogy én sem tehát ezzel nincs probléma. Én nem csak a pénze miatt vagyok vele hiszen szeretem ot és o is engem ezt be is szokta bizonyítani voltunk idén mar együtt nyaralni elvisz szinte minden este vacsorázni vagy van amikor hétvégén ebédelni.
2017. szept. 16. 13:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Szuleid mit szolnak ehhez a korkulombeghez, es hogy van mar gyereke?
2017. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hat annyira nem tetszik nekik nem nagyon fogadjak el ot meg most is próbának rábeszélni hogy szakitsak vele de én nem fogok.
2017. szept. 16. 18:20
 9/12 anonim válasza:
Az én párom is próbált bunkózni velem, de gyorsan megmutattam neki a fogam fehérjét, így leállt. Nem lehet bunkó veled csak azért, mert nehéz napja volt, epp ellenkezőleg, veled kellene leengednie úgymond. Anyagi helyzettől függetlenül, ha valaki szemét, azt ott hagyom.
2017. szept. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó, de akkor is szeretem ot meg hat...hat nem tudom meglátom hogy hogy viselkedik majd mostanában
2017. szept. 18. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!