Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti a helyemben együtt lennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a helyemben együtt lennétek egy olyan pasival aki nagyon gazdag viszont nem a legrendrsebb ember néha bunkó?

Figyelt kérdés
Én most együtt vagyok egy pasival o 29 éves én 17. Nagyon boldog vagyok vele sok mindent megkapok meg szeretem is ot. Csak hat ahogy írtam nem mindig olyan rendes szokott bunkózni velem. De én megbocsajtom neki mert szeretem. Ti mit tennének a helyemben? Szakítanatok vele vagy nem számít hogy milyen?

2017. szept. 16. 11:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Soha ne az anyagi helyzete alapján válassz magadnak párt! A viselkedése itt a legfontosabb meg a rátermettsége. Egyébként én tisztába vagyok a vállalkozásokkal és a nehézségeikkel, vállalkozó családba nőttem fel, nekünk is vannak nem kicsit nehéz napjaink de mégsem vagyok bunkó a többiekkel. Esetleg elpanaszkodom nekik ha valami nemtetszik. Nem szeretnék beleszólni a kapcsolatotokba, de elvégre feltettél itt egy kérdést, próbálok segíteni. Nálatok már a korkülömbség is elég megmutatkozó, te egy iskolába járó tinilány vagy, te még élni szeretnél, szórakozni, kitombolni magad mielőtt családot és karriert építesz. A barátod esetében már minden megtörtént, karrierje van, családja, már el is vált. Őszintén nem tartom normálisnak hogy mit is akar egy közel harmincas elvált férfi (akinek még gyereke is van) egy szintén gyerektől (ne haragudj meg a gyerek szóval nem megsérteni akarlak.) Teljesen máshol tartotok az életben. Én elmúltam 20, dolgozom de még én se jönnék össze egy elvált 30assal. De természetesen ez a te magánügyed, de szerintem a fő konfliktusforrás ebbe rejtőzik, hogy az életetek nem azonos szakaszát élitek.
2017. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nem. Én otthagynám a francba. Ha bunkó veled, nem éri meg együtt lenni vele. Rossz lesz a szakìtás, de túl fogod élni.
2018. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!