Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakitas vegleg vege?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas vegleg vege?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A baratommal egeszen 2 evet voltunk egyutt..

Az elejen nagyon jo volt, es miutan bekerult kozepiskolaba teljesen megvaltozott es elhanyagolt.. szakitottunk.. 4 honapot voltunk kulon.. aztan nyaron osszejottunk ujra egeszen 2 honapot voltunk egyutt es most megint szakitott velem... hogy nekunk ez nem megy.. es azt is mondta hogy o szerinte 18 19 evesen egymasra fogunk talalni.. kiakarja magat elni. En ezt megis ertem de igy eldobni magatol hirtelen..

Nagyon fiatalon jottunk ossze..:( Szerintetek?

Enis eljem ki magam es ne varjak ra majd a sors eldonti?

15L

16F


2017. szept. 24. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igazából még nagyon fiatalok vagytok egy komoly párkapcsolathoz ő is meg te is.


Szerintem semmiképp nem lenne jó megoldás, ha szakitanátok csak azért mert az egyik másik "élni" akar.

Egyébként mind a ketten megfogjátok bánni, ha ezt meglépitek, mert rájöttök hogy nem annyira poén kiélni magát az embernek.


A srác ezzel a felfogással annyi csalódást fog saját magának okozni, hogy szerintem sírva futna hozzád vissza.

A te részedről meg elfog vinni a világ úgy mint őt, de nem jó felé téged is csak kihasználnak, mert akik "élnek" csak a saját érdekeiket szokták nézni, önző emberek.


Elég bonyolúlt egyébként a kérdés, mivel 2 év az már hosszú idő, viszont az tévedés, hogy más azt megadja ami a ti kapcsolatotokban nincs meg. Én a helyedben nagyon komolyan beszélnék vele, hogy ha már tényleg unjátok egymást akkor lépjetek tovább de normális keretek között, és nincs vissza út ha úgy dönt, hogy megunta mond meg neki hogy okés de téged akkor hanyagoljon és kész.


szerintem egyébként még simán megmenthető ez a kapcsolat csak nem kéne ilyen butának lenni...ő szerinte :) 3-4 év sok idő ám, addigra teljesen elfelejtitek egymást, ha szétmentek max emlékek lesztek egymásnak igazából nem lesz ebből máködő kapcsolat, ha most elhagyjátok egymást ezt jobb ha tudatod vele.

2017. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már kétszer elhagyott? Menjen békével, és legyen boldog. Ne várj rá, és te dönts, ne a "sors".
2017. szept. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!