Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A 14 évesek mit értenek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14 évesek mit értenek az alatt, hogy barát? Mármint a "pasijuk"

Figyelt kérdés
Több osztálytársam is összejött valakivel az elmúlt időben, de én még mindig nem értem, hogy ez mit jelent. Tehát megkérdeztem és nincs csók közöttük, gondolom akkor komolyabb se. Tehát akkor ez mitől számít járásnak. Mert pl.: én 14 évesként több fiúbarátomat is megöleltem már és minden ilyesmi, de mégsem voltunk együtt mint pár, mert nem vagyok szerelmes és nem is voltam beléjük. Szimpla barátság, tényleg.

2017. szept. 26. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valakik együtt vannak csók nélkül, valakik meg dugnak is és nem járnak.
2017. szept. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1-es ez felér egy Paulo Coelho idézettel.
2017. szept. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a pasidat, hogy érti. De nem a szavak fontosak, hanem a tettek, a céljai, mik a szándékai.
2017. szept. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez kérlek szépen, a fiatalok hierarchiája.
2017. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!