Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátaim nem értenek meg....

A barátaim nem értenek meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van az osztályba 11 lány van (velem együtt).Abból a 11 jobban 5-tel barátkotok.Angol órán az egyik barátnőm Iza essze borzolta a hajamat viccből,de ez nekem nem nagyon tetszet megkérdeztem tanárnőt hogy félreülhetek-e ő azt mondta igen.Ella azt mondta hogy üljek előre a barátom Karesz is azt monta Attila(a legjobb barátom) pedig hogy meléje.Nem tudtam hova üljek.Úgy döntöttem hogy a legjobb barátom mellé ülök.De csk 1percig ültem ott aztán meggondoltam magam és vissza ültem de Iza ott volt helyemen vagyis Ella és köztem..Ella leirta levélbe h miért nem ültem melléje?Azt mondtam h Iza nm enged oda..Izának pedig könyörögtem hogy üljön vissza a hejére,de nm tette.Ella pedig félreült nm tom hogy miért..Szerintem megharagudott.Hazafelé pedig 3-an kértek mg hogy menjek velük haza én azt mondtam inkább egyeül mert valaki biztos mg fog haragudni...lehet mg haragudtak mind a hárman,nm tudom..Kérlek segítsetek mit tegyek ilyenkóór ??????

2013. máj. 24. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 9? Holnapra el is felejtik.
2013. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem növesszél jó nagy segget és akkor mindenki mellett a te segged lesz:)
2013. máj. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Légy ügyesebb.
2013. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni, kérlek!
2013. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én tudok irni te pedig tanuld mg el olvasni a röviditéseket !!! :P
2013. máj. 25. 15:07
 6/12 A kérdező kommentje:
12éves wok
2013. máj. 25. 15:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem a rövidítésekkel van a baj,hanem a siralmas helyesírásoddal. Majd ha hazafelé fociznak a fejeddel,akkor lesz miért parázni.
2013. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A helyesirásom 5
2013. máj. 25. 15:19
 9/12 A kérdező kommentje:
Tényleg igazad van h "tanuljak mg írni" de én ezen többet nm egyezkedek.Jól van néha tévedik az ember, siettem.És kösz a felvilágósítást a helyesírásom miatt...
2013. máj. 25. 15:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy? 10?:D
2013. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!