Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tanácsok? Nagyon őrjítö és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsok? Nagyon őrjítö és őszintén megmondva nagyon szenvedek ettől😔

Figyelt kérdés

Kérlek olvassátok el és adjatok valami tanácsot mert ez olyan rossz.


Szóval már lassan 4hónapja hogy eggyütt vagyunk a párommal. Én 16, ő pedig 20 éves. Nos nekem az a problémám, hogy konkrétan zavarnak az exei. Már régen voltak ugymond, és nem tartja velük a kapcsolatot viszont az elején még megnéztem mindegyiket és olyan szépek. Na meg egyik nap rábukkantam hogy miket irt nekik gondolom ez egy kis töredéke volt amit irt de ezeket láttam. És annyira összeszorult a szívem. Nekem nem ír ilyeneket. Nem is azt várom el hogy nap 24ben ilyeneket írjon. Voszont írhatna 1héten 2x vagy valami. Mert ez nekem fáj. És tök rossz érzés. Olyan érzés mintha hozzájuk/hozzá jobban kötödött volna. Vagy még mindig....ki tudja. Az egyiktől még gyereke is lett volna akivel 2évig volt eggyüt és ez is bánt. Meg az is amiket tudok. És egyszerűen ezen nem tudom túl tenni magam. Nagyon letargikus vagyok emiatt. És félek hogy a hangulatingadozásommal elrontok mindent.

Neki meg ezt hogy mondjam? Hé zavarnak az exeid és az is hogy nekem ilyeneket nem irsz. Mert ez eléggé, érdekes ugymond.

Azt hozzá tenném még hogy távkapcsolatban vagyunk.



2017. okt. 3. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Irjal te is hasonlot neki, mint o irt az exjeinek, lazba fogja hozni.
2017. okt. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Hát ezzel tönkre tudod tenni a kapcsolatot... 20 éves.. persze, hogy voltak már kapcsolatai. De ezek után neked nem kellene vizslatnod. És főleg NE HASONLíTGASD össze magad velük. Szépeket írt nap 24-órájában? és mégis elromlott és megszakadt a kapcsolat? Akkor miért akarod, hogy veled is így legyen? Változott ő is, alakult, tanult. Az a kérdés, hogy ő lezárta-e azokat? Csak vele foglalkozz: most milyen ember, milyen veled, most milyen a gondolkodása, most milyenek az érzései.
2017. okt. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig jobb őszintének lenni mint magadba tartani. Ha magadban tartod az sak rosszabb. Inkább beszéljétek meg. Egyébként hasonló cipőben vagyok én is olyan szinten, hogy a párom ugyan így nem szereti az exeimet. Egyikkel se tartom már a kapcsolatot és ezt ő is tudja. Próbálom minden nap éreztetni vele, hogy csak ő van nekem és, hogy csakis őt szeretem. Próbálok olyan dolgokat kitalálni amik új dolgok és csakis vele csinálom senki mással azelőtt. Én remélem, hogy ez megoldódik köztetek és nem fogtok szétmenni se emiatt se a táv miatt. :) Ui.: Mi is távkapcsolatban élünk a párommal már lassan 16. hónapja.
2017. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!