Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi idő kell míg kialakul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell míg kialakul a szerelem?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az egyik csoporttársam de csak baráti viszonyban vagyunk. Nem tudom hogy tudnám a tudtára adni hogy bejön nekem. Az ő haverjával is nagyon jóba vagyok van hogyha tőle kérdezek valamit a barátja válaszol vagy fordítva.

Tanácstalan vagyok hogy nyissam fel a szemét hogy nekem ő nem barati zónába van. Van hogy előttem beszélgetnek csajokról de az órákon is szünetekben nem igazan figyelik a lányokat


2017. okt. 11. 23:34
 1/6 anonim válasza:
Miért nem mondod meg neki? Ennyi, nem kell itt agyalni, csak beszéljétek meg és kész. A srácok általában nyitottabbak a fiú lány barátságból tovább lépni, mint a csajok.
2017. okt. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hmm változó:D 2-3 hónap alatt simán lehet nagyon erős vonzalom ha egész nap egymás vérét szívjátok:D
2017. okt. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem igazi szerelem amúgy, csak úgy alakulhat ki, ha a másikkal jártok is. Ami előtte van, az csak erős vonzalom.
2017. okt. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsóval. A szerelem akkor van ha már járnak. 2 szerelmes pár, mindig együtt jár, egy tányérból esznek, mindig összevesznek :D :D
2017. okt. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiúknak elég 5 mp :D :P
2017. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont annyi, míg lehúzod a bugyidat :P (: F
2017. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!