Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez a legtöbb, amit tehetek?

Ez a legtöbb, amit tehetek?

Figyelt kérdés
Van 1 lány, akibe szerelmes vagyok, és ezt el is mondtam neki. Előtte jó barátok voltunk, aztán úgy alakult, hogy elmentünk 2-en moziba. A film után, azt mondta, most nem akar kapcsolatot, illetve arról is beszámolt, hogy még sosem volt barátja (ahogy nekem sem barátnőm). Nem fullos csaj, hanem értelmes, intelligens és okos. Azóta kezdtem rájönni, hogy lehet, hogy csak velem nem akar többet barátságnál, gondolom a külsőm miatt. Arcom átlagos, talán átlagon aluli picit, de a hajviseletem, öltözködésem, egész testem elhanyagolt. 173cm magas vagyok, 2 hónapja voltam 81 kg, most vagyok 73, ugyanis elkezdtem fogyni, edzeni, de lelki sérelmeim majd megölnek. Ha visszamegyünk suliba (elvileg még mindig barátok vagyunk), akkor mit tehetnék, hogyan változhatna meg a véleménye? Ennyi a max., amit most tehetek, hogy fogyok, erősítek? Bocsi, hogy hosszú volt. 16/L, 16/F
2013. júl. 27. 18:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és azóta teljesen máshogy "hordom" a hajam, sok pozitív visszajelzést kaptam.
2013. júl. 27. 18:05
 2/4 anonim válasza:
nézd ha elárulod hogy szereted akkor nem fog azonnal járni veled adj neki időt kb 1 nap és ha a lány nem szerelmes beléd akkor hiába teszel bármit is de hidd el ha türelmes vagy megjön a gyümölcse ;)
2013. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát értem, azért köszi.
2013. júl. 27. 19:59
 4/4 anonim válasza:

Ha szeret, akkor előbb is akar többet barátságnál.

Viszont hogy jobban odafigyelsz magadra, az mindenképpen jó.

2013. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!