Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A pasim megakarja ölni magát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim megakarja ölni magát segítség mit tegyek?

Figyelt kérdés

A pasimmal több mint 1 hónapja együtt vagyok. Ha valamit hibázok vagy nem olyan képet küldök neki mert az túl sokat mutat akkor megsértődik mert nem bízok benne pedig ez nem így van, és ezért kiakar ugrani a vonat elé Nem 1x akadályoztam már meg hogy ne tegye, de mivel csak interneten vagyunk nem tudom hogy mit csináljak valaki valami tanács?

14/L



2017. okt. 18. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Hívd rá a rendőrséget mondván, hogy végezni akar magával, aztán szakíts vele, ne hagyd, hogy érzelmileg zsaroljon...
2017. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Hívd a pszichiátert...Beteg a pasid..A semmim húzza fel magát, megakarja ölni magát.
2017. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Segíts neki az öngyilkosságban...


Komyra fordítva a szót, szerinted normálisy hogy így zsarol téged? Csak olyan képeket szeretne rólad... Ne küldj neki semmiképp...

2017. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Vagy a zsarukat
2017. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Hmü pasid'? Fogadjunk egy beszari 14 évesről van szó egy kisfiúról aki nem nőtt fel . Nem bizony ésnnem bizony. Biztassd és bátorítsd hogy van miért élnie szerelmen kívül . Vagy ha nem fogad szót a fiú gyerek hát anyukácskáék látják a börtönt majd .
2017. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Eloszor hany eves? Es mi ez az interneten vagyunk de kozbe a vonat ele ugrast akadalyoztad meg... itt nem tiszta vmi.
2017. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Fa$zom világnak sincs helye
2017. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
17 eves a pasim. Netes kapcsolat. Mar a talizast terveztuk. De igy nem latom ertelmet ha folyamatosan ezt teszi... megakadalyoztam, mivel felhivtam stb. hogy ne tegye.. De semmilyen olyan kepet nem kuldok neki es hiaba eroskodik xd mar bocsanatot kert, mert elvileg megbanta hogy ilyeneket mondott...
2017. okt. 18. 23:21
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Jaa, hogy netes kapcsolat... Akkor valszeg a szobájában ülve akart a vonat elé ugrani :)


Szerintem szakíts vele. Csak manipulálni akar téged, hogy megdughasson. Szerinted normális, hogy ennyi idő után olyan képeket akar?

2017. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Még nem találkoztatok?? :D hah..ez egyértelmű.. csak kihasznállna..direkt ijesztget téged hogy csak küld neki a képeket stöbbi..Mert ha nem küldöd akkor meghal..öngyilkos lesz..Te egy bamba lány vagy..Bocsánat hogy ezt írom, de ha Te bedőlsz az ilyennek akkor tényleg az vagy..Mit akadályoztál meg?? Tán megfogtat a kezét hogy Neeeeeee neteeeeedddd!!!!??? mégcsak találkozni sem találkoztatok, akkor hogy akadályoztad meg......Az ilyen netes betyároknak nem szabad bedőlnöd..egy JÓ tanácsot adok: Minél hamarabb felejtsd el őt..a saját érdekedben..Mert így csak kibax veled..hazudik..Te meg bedőlsz neki..Aztán ide felteszed a kérdést hogy mit csinálj mert félsz..de miért? Mert mindent elhiszel neki.Pontozzatok le bátran, De én szerintem ez az igazság
2017. okt. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!