Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tanácsokat szeretnék, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat szeretnék, mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Fél éve van egy barátom akivel gyakorlatilag meg nem is csókolóztunk. És kb 2 hete összevesztünk, mert a úgy éreztem, hogy a legjobb barátnőmmel jobban érzi magát, mint velem. Ekkor elmondtam mindkettőjüknek, hogy ez nekem nem jó... és eniatt ők kb másfél hétig nemis szóltak egymáshoz.. viszont tegnap nálam aludt a barátnőm és akkor épp befontam a haját, amikor észrevettem, hogy a barátom üzent neki, mikor ezt észrevette gyorsan lerakta a telefonját, majd kiment “inni”.

Miután visszajött újra láttam hogy üzenetet írt neki. De megint inkább lerakta a telefonját amikor meglátta ki üzent neki.

És én próbálok bízni bennük, de ha semmi komoly akkor miért nem mondják el, hogy beszélnek?? És persze én megbeszélném velük de megint azthiszik majd hogy csak hiszizek, viszont igy folyton csak arra tudok gondolni, hogy valamit titkolnak előlem.. Mit csináljak?:cc

15/L


2017. okt. 22. 17:00
 1/3 Vivien245 válasza:
Hát szerintem találkozz megint a barátnőddel, és ha megint ír neki a barátod kérdezd meg tőle miért nem válaszol neki ,meg,hogy titkol-e valamit előled...
2017. okt. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A vegen az lett hogy ma egy masik baratnommel setaltunk es mindent elmeseltem neki

Aztan meglattuk hogy ok ketten egyutt vannak a parkban

Ezutan odamentunk ok elmagyaraztak hogy tobben is ott voltak csak mindenki otthagyta oket

Ezutan en megkerdeztem hogy akkor miert rejtegette a beszelgetest

Esakkor erre a valasz hogy “mert nem akart cirkuszt” abbol hogy egyutt ott lesznek ugy hogy en nem vagyok ott es ugyis csak az lett volna belole au vegul lett is...

Enpedig elkezdtem veluk kiabalni hogy sokkal egyszerubb lett volna ha elmondjak es akkor talan nem kepzelem tul az egeszet mert ez igy szornyen rosszul ereztem magam emiatt

Aztan elkedtem sirni... mindenki bamult hogy most mivan

Aztan baratnom elvitt onnan es kb 40perc mulva utanunk jonnek enmeg fogom magam es haza megyek

2017. okt. 22. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ez a vonat már régen elment.. Ne fuss utána, csak magadat szívatod.
2017. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!