Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen tanácsokat adnátok...

Milyen tanácsokat adnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban egy jó barátom, akit lassan 10eve ismertem meghalt. Nagyon nehezen tudom feldolgozni. Azota miota megtudtam,hogy mi tortent elegge nagy hangulat ingadozasom van. Van amikor jobban vagyok es kicsit boldogabb is de altalaban rossz a kozerzetem, es szomoru vagyok. Lehet, hogy depresszios lettem mivel tompa,nyomott fejfajas is szokott hozza jarulni, illetve gyakran csak ugy elbambulok a semmibe, etvagyam valamennyivel csokkent. Mindezen kivul van meg egy masik problemam, de azt a kozeljovoben meg lesz oldva. (Bar lehet hogy ez is kozbejatszik az egeszben,de ahogy mondtam nemsokara meg lesz oldva)

Szóval mit tudnatok ajanlani, mit tegyek? Probalok nem ra gondolni, meg mast csinalni amivel elterelhetem a gondolataimat, de allandoan elöjönnek a leirt tuneteim.

Elore is koszi az ertelmes valaszokat.



2016. febr. 13. 16:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!