Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudassam a barátommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam a barátommal hogy többet szeretnék a puszinál?

Figyelt kérdés

Na szóval.....INKÁBB A 14-15 ÉVESEKHEZ SZÓLOK.....a barátommal szinte minden nap találkozunk, (amikor találkozunk megölel , amikor elmegyünk akkor is megölel..és nagyon néha megpuszil., Arcon /ritkán szájon)

És én szeretném, hogy legyen többi is(nem a szexre gondolok!) Csók kézfogás néha néha egy kis tapi..😊 de nem tudom hogy mondjam el neki.szóval nem szeretném megbántani vagy ilyesmi.de azért már jó lenne mert nagyon szeretjük egymást csak nekem hiányzik hogy legyen egy kis extra. Vagy lehet hogy meg se kéne ezt beszélni csak hogyha eljön a pillanat (tudjátok mind a filmekben)😂 akkor csókoljam meg ...vagy az nagyon nyomulós????foggalmam sincs...mit tegyek..

A válaszokat előre is köszönöm.puszii. 14L



#csók #puszi #tanácstalanság #szerelemm kapcsolat
2017. okt. 29. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd abba,ha szájon puszil
2017. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben és köszönöm a válaszod:)
2017. okt. 29. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Miòta vagyok eggyütt hogy ritkàn van csòk?mert hàt az is beletartozik egy pàrkapcsolatba főleg ha szeressük azt akivel èpp eggyütt vagyunk,mert azèrt elèg furàn hangzik hogy ritkàn van csòk csak arcra puszi.
2017. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem először mindenképp kezdeményezd a hosszabb ideig tartó puszit, csókot, mintsem hogy megmond neki, mert lehetséges, hogy ő csak úriember akar maradni, és nem akar letámadni, nehogy elsiesse a dolgokat.Ha tényleg szeret és tetszel neki, akkor 100%, hogy nem fogja bánni, ha kicsit továbbléptek.
2017. okt. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En alapbol picit felenkebb,es nem tul nyomulos termeszetu vagyok,szerintem a baratod is ilyen.

Nalam erre a megoldas ami bevalik az az,hogyha a csaj egy picit a kezebe veszi az ugyet(nem szo szerint xdd),attol fuggoen hogy mit szeretne.erre mar eszbe kapok,es csinalom en is a dolgokat :D

Szoval en a helyedben megprobalnek picit iranyitani,csokold hosszabban meg szenvedelyesebben,tapizd ha akarod,hidd el le fog neki esni,es nem fog tovabb attol felni,hogy mivan ha nem akarod,stb.

2017. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Amikor meg ölel mond neki hogy a keze lenneb jobb hejen lenne vagy valami hasonló és Mikkor közelebb vagy hozza akkor próbáld ingerelni hogy csókoljon meg.
2017. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
15/F le maradt
2017. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! >3
2017. nov. 24. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!