Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tanár-diák viszony ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák viszony ez?

Figyelt kérdés

egyszer egyedül ebédeltem,és észrevettem,hogy az egyik férfi tanár néz...sokféleképpen lehet nézni egy embert,tudom,de szerintem ő nem úgy nézett rám,mint a többi diákra szokott.Keresi a szemkontaktust,nyomomban jár,órákon rám néz,és nem úgy mint a többiekre,nem nagyon ismerem,és ő sem engem.Sosem voltam abból a tantárgyból jó tanuló és nem is szeretem azt a tantárgyat.

Mi a véleményetek?

Én azt érzem,hogy lépten nyomon probal a suliban is figyelni,keresni a szemével,ami jó érzés,csak a többi ember nagyon kvnak fog hinni hogy egy tanárral állok össze,és igazuk is lenne...Szerintetek?Mit csináljak?



2017. okt. 29. 20:59
 1/5 Modeler ***** válasza:
100%
Szerintem tartsd meg a tanár-diák viszonyt. Az általad leírt problémák miatt is, meg ha esetleg nagy a korkülönbség köztetek, akkor azért is...
2017. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem egy pedofil pszichopata bohóc, aki arról álmodozik, hogy egy délután iskola után felajánlja, hogy elvisz haza, aztán elkábít, elvisz egy kis erdőszéli házikóba, ahol bedrogoz, megkínoz, megerőszakol, majd kinyír, feldarabol, eszik belőled egy kicsit, a többi részedet meg elássa az erdőben.
2017. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Ha nem ismered és nem érzel iránta semmit, hagyd az egészet és ne menj bele ilyesmibe.

Én a tanárommal vagyok együtt, de ez egy kicsit bonyolultabb, mint ahogyan hangzik. Ő önként elfog menni az iskolából, hogy ne kerüljünk bajba :) És eredetileg mikor megismerkedtünk és randizgattunk még nem tanított a sulimban, csak tanárhiány által került oda. Viszont nagyon sok problémába ütköztünk, ütközünk a magas korkülönbség miatt... Nem vállaltuk fel még ezt a románcot, egyelőre még csak bújkálunk és titkolózunk, de amint elmegy és felmond, felszeretnénk vállalni és együtt szeretnénk élni. Képes volt ott hagyni a családját értem. Tudom, rengeteg oltást fogok most kapni, íme hát legyen, de nincs erősebb a mi szerelmünknél és bárki elítélhet minket, nem adjuk fel az álmainkat! Ő jó ember, én pedig szeretem.


Gondoltam megosztom veled a történetemet röviden. Akár jó dolog is sülhet ki belőle, de csak ha érzel iránta valamit és igazából a miénk, a mi kapcsolatunk nem tanár-diák viszonyból alakult, az a későbbiekben lett így és sajnos vagy nem sajnos, miután a tanárom lett is folytattuk az egészet még az iskolában is külön órákon... Itt úgy értem, ahogyan hangzik... Rendszeresen egymásé lettünk egyébként, emiatt nagyon nagy bajba kerülhettünk volna..... Szóval én azt tanácsolom, hogy tedd azt amit a szíved diktál. :)


17/L, a párom 32.

2017. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy valaszoltatok😋
2017. nov. 5. 07:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolso privibe irj🙂
2017. nov. 5. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!