Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez normális egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális egy párkapcsolatnál?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van egy barátnőm. És mostanság eléggé sokat vitatkoztunk, mert volt egy fiúbarátja aki eléggé nagy kamus volt, kitalált ilyen f**zságokat, hogy a barátnője meg halt meg ilyenek, és így a barátnőmmel jóba lett. Gyakorlatilag sokkal több időt töltött velem mint vele kb.. És vitatkoztunk meg stb.. A sráccal amúgy edzeni jártam és aligha beszélünk, csak egyik nap rákérdezett, hogy ki a barátnőm meg stb.. Rámírt a srác meg minden és olyan kamus szarságokat írt, aztán veszekedtünk stb..

Nagyon szánalmas amúgy a srác, és eléggé szomorú, hogy ilyenekkel viccelődik.. Hogy meghalt a barátnője (csak úgy hozzáteszem, azt mondta 5 éves kapcsolata volt a barátnőjével, és ő 15 éves) a gyerekkori barátja is 6 napja halt meg, meg volt klinikai halála meg ilyen szarok.. És amúgy is sokan mondták, hogy nagyon szeret kamuzni.


Bnőm az annyit írt, hogy szarjam le és kész.. Gyakorlatilag ő is tisztába volt vele, hogy kamus, meg hogy tönkreteszi a kapcsolatot, de még annyira sem volt képes hogy mellém álljon. Aztán mondtam neki hogy hagyja rá végleg, mert én nem fogom eltűrni, hogy ilyen emberrel beszélgessen meg stb.. Vagy ő vagy én.. Engem választott kb.. de azután még ugyanúgy rájöttem, hogy még mindig beszélget vele.. Aztán vitáztunk megint sokat.. Azt mondta nekem, hogy mostantól most már tényleg nem fog vele beszélni, nem nagyon beszélt viszont ott loloztak kb egész délután, ugyanúgy leszart, és semmibe vett. Erről is volt vita, aztán megígérte, hogy nem, aztán megint megtörtént, megígérte és újból megtörtént...


Ő olyan érvekkel jött, hogy csak lolozni megy meg, nem is beszélnek oké. De én mondtam neki nem tűröm el ha vele megy, és szerintem van millió más ember is, szerintem azért gáz ha ennyiért feláldozza a kapcsolatot..


Na de aztán "lezártuk" ezt a témát. 1-2 napig jóba voltunk de nem is mondhatnám 1-2 napnak mert másnap vitáztunk.. Még pedig kiírta lolos csoportba, hogy keres embereket lolozni.. És bejelölt egy csomó fiút, akik ugyanúgy vissza.. Ezzel még nem volt semmi bajom mert csak játszani mennek szerintem.. de azért érdekes volt..


Aztán feltűnt egy dolog.. Megkérdeztem tőle, hogy mit csinál és mondja Zene + Messenger, aztán valamiért elkezdett fájni a szívem, és leírtam neki h "szúr a szívem.." erre ő azt válaszolta, hogy "Szurj vissza.." :D

Elég szarul esett, és ő is mondogatta, hogy nem komolyan mondta meg ilyenek, és kirakott egy csomó szomorú emojit... aztán szóba hoztam neki, hogy kivel beszél a háttérben, és így elküldött egy képet ahol tök jót röhögnek a lolos ismerősével, és nekem annyit mondot h lolról beszélnek meg semmi sincs meg ilyenek :D


Aztán megtaláltam a másik lolos barátját, kb így nézem, hogy már a profilképét is belájkolta :D és mondta h ő csak barátságból tette, de eléggé rossz kifogás. Ha már a

likeot "tetszéskinyilvánításnak" használjuk.. De hát jó.. Ők úgy ismerkedtek meg, hogy még bnőm kitett egy posztot lolos csoportba, hogy vmiért nem működött a lol, és ott is elég jól elbeszélgettek, beszivezgették egymás kommentjét, mert most segített megcsinálni és annyira jófej meg ilyenek :D


Aztán így nézem nagyba a lolos csoportot, kb minden posztját belikeolta, bnőm meg reagált rá meg minden :D Mintha rá lenne cuppanva.. És gyakorlatilag több időt is tölt el vele mint velem.. Lol-ban és beszélgetésben is..


Én szóvá tettem neki mindezt, hogy valamit csináljunk, meg ilyeneket csinál velem, 20x átver, beszélget több fiúval stb.. És úgy elmondom már valamelyik fiúnál ki is beszélt engem, meg kb. "ellenem fordította" stb.. És megjátszva elküldözget ilyen szomorús emojikat meg minden, hogy ő mennyire szomorú meg sajnálja hogy most ilyen a "kapcsolatunk" és a háttérbe meg a fiúkkal szórakozik :D


Lehet, hogy most gyerekesnek tartjátok mindezt, meg hogy úristen ezen most mit vitatkoztunk fiatalon, meg ne hogy ez legyen már a legnagyobb baj. Csak már nagyon elegem volt az egészből, és kíváncsi voltam.. Most én viszem túlzásba és megőrültem, vagy most mivan? Nem akarom sajnáltatni se magam, hetek óta vitázunk meg sírok.. Igen fiú létemre sírok.. és nagyon fáj.. Leírtam ide mindent kb. Bocsánat, hogy hosszú lett. Viszont aki elolvasta és válaszol annak minden tisztelet.



2017. okt. 30. 15:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom ha fiú barátaival beszél, csak ő már szándékosan ismerkedik más fiúkkal, és gyakorlatilag több időt tölt el velük, beszélgetés és játék terén is. És szerintem az a normális ha esetleg a párod előtérbe hozod, bár én nem erőltetem rá, így döntött és kész. Az FB világába annyira nem vagyok belemerülve, csak szarul esik, hogy ők olyan jól elvannak stb.. és tetszik is neki néhány fiú, mert ahogy ismerem ő akkor szokta likeolni, így nekem ez jött le.
2017. nov. 11. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!