Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy olyan fiú tetszett meg aki elég visszahúzódó és matekzseni ennek ellenére nagyon jól néz ki. Az ilyen fiúk érdeklődését hogy lehet felkelteni? Ti voltatok már hasonló helyzetben?

2017. okt. 30. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy magyarázza el a matekházit vagy csak menj oda hozzá, és kezdeményezz te. Tudom, hogy nehéz, de remélem sikerül.:)
2017. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennek ellenére jól néz ki? Ez mi?:D

Nem akarlak lenézni, de komolyan... Az okos emberek szerinted csúnyák?:D

2017. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Igazad van 2-es, de én eddig úgy tapasztaltam, hogy aki jól néz ki(főleg ha fiú, de lány is lehet), akkor azt mutatja is, szóval úgymond "dicskeszik" vele, gondolom ezért írta a kérdező, hogy csendes, ennek ellenére jól néz ki, mert nem gyakran van ilyen:)))
2017. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!