Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerethetek őt igazán?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetek őt igazán?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy volt egy hatalmas nagy szerelmi csalódásom nem is olyan rég. 1 évig tartott. Most mással vagyok együtt de őszintén a randik alatt még a kapcsolatunk előtt sokáig nem hittem a dologban. Aztán változott a helyzet..megszerettem de sajnos ez nem maradt így. Egyszer szeretem egyszer nem. Nem tudom eldönteni hogy jó ez nekem vagy nem. Tényleg kész vagyok rá vagy mégsem. Úgy érzem túl tettem magam a múlton de lehet tévedek? Az előző srác akit szerettem annyiszor megbántott mégsem mondtam le róla..de ha ő szól egy rossz szót az végtelenül megbánt és újra elgondolkozok a dolgokon..mi lehet a baj? Remélem érthető voltam, bár nem biztos hogy ami most a fejemben kavarog szavakkal elmagyarázható..

2017. okt. 31. 16:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Abban viszont lehet igazad van, hogy az előző miatt sértődök meg a dolgokon..
2017. nov. 1. 11:47
 12/15 A kérdező kommentje:
Szóval az előző miatt már nem is fogsz többet szeretni senkit?
2017. nov. 1. 11:54
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem bizony, soha többet senkivel. Ha úgy van, akkor buliban szex ha sikerül, vagy másnem fizetek érte, de egyébként csak magamra fogok költeni és csak a karrieremre koncentrálok. Először Mustang, aztán ház, aztán egyéb luxuscikk ami épp összejön. Ez függ majd attól is, hogy mennyivel növekszik a fizum az évek előrehaladtával.
2017. nov. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ilyen hatással volt rád..azért remélem találsz valakit.
2017. nov. 1. 14:39
 15/15 anonim ***** válasza:
Volt már rá esély, de semmiképp se akarom. Többet nem pazarlom az időmet párkapcsolatokra.
2017. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!