Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyen esetben jogosan féltékeny?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben jogosan féltékeny?

Figyelt kérdés

A barátommal már több mint egy éve együtt vagyunk, és pár hónapja elkezdett játszani egy csajjal ( online számítógépes játék ). Az elején rengeteget áradozott a lányról , de azt mondta ,lehet hogy huszonéves már. Emiatt nem nagyon húztam fel magam, hiszen egy 13 éves nem tudná mit kezdeni egy huszonakárhány évessel.


Aztán mondtam neki,hogy elegem van hogy folyton a csajról beszél ( persze szebben ), tartsa ezeket magába.

Mint később kiderült a csaj 14 éves. A barátom továbbra is hétvégén minden szabadidejében vele játszik, már elegem van.

A csaj olyanokat mond neki ,hogy ,, ha kilősz nem lesz szeri" meg ,, ha te mész én is "


Jól tudja ,hogy barátnője van a barátomnak, mégis játssza a kis kurvÃt. A barátom nem állítja le. Elvileg csak a játékról beszélgetnek :D


Én vagyok a hülye pi**a?



2017. nov. 2. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem te vagy a hülye p.... A csaj nem játsza a k....át mert eredetileg az. A fiút el akarja csábítani hogy jól kihasználja. Elég szomorú hogy ezt a fiú nem veszi észre. Csak szimplán el akarja csábítani tőled. Ez tapasztalat! Beszélj a pasid fejével! Ha szépen nem, akkor durván. De erről a csajról beszéld le. Remélem hasznos voltam. Ha esetleg kell valami tanács írj privit. Szivesen segítek.
2017. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyébként elírtam még a kérdés címét is , bocsánat 😄 Szóval az a kérdés ,hogy jogosan vagyok-e féltékeny
2017. nov. 2. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:
A barátodat nem akarom leszólni, de őt manipulálja az a lány, beszélj a barátoddal, hogy ne. 16/F Írj privátot (Nekemis), ha kell valami tanács.
2017. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
udv. azt nem irtad,hogy Te mennyi idos vagy..de a baratod 13, akkor gondolom 13-14 lehetsz. azonban, hogy jogose a feltekenyseg..hat nem hogy nem jogos, hanem egyszeruen rendellenes, mivel ebben a korban ilyen erzeseid meg nem kerulhetnek a felszinre, ahhoz meg eretlen vagy es nem tudnad kezelni..elvonja a figyelmedet attol, amit ebben a korban osszponthositanod kell..es foloslegesen steresszeled magad ami kesobbiekben fusztraciohoz vezet. lenyeg, hogy ne vedd komolyan..nemhogy azt a masik csajt..de a baratodat sem, semmilyen komoly kapcsolatot sem..azzal raersz kesobbiekben is, most legy szabad,kirandulj sportolj,tanulj...szoval elj.
2017. nov. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tuti carryzni a meccseket
2017. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!