Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátom, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom, és hazudtam neki róla. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

7 hónapos kapcsolatom volt a barátommal,de az utóbbi hónapokban rengeteget veszekedtünk,nem törődött velem,és sokszor feljött a szakítás téma. Sokan szidták a barátomat,és engem is,hogy még vele vagyok.

Tegnap megszerveztünk a barátaimmal egy házi bulit,de nem lett volna szabad elmennem,mert féltékeny az unokatesómra is,sőt más fiúk is voltak ott.Hamar megfogott a pia,és rávetettem magam egy gyerekre,akit 1 hete ismerek csak,és ölelgettem,ő pedig lesmárolt,és fogdosott később. A barátomnak csak arról számoltam be,hogy kivel hol voltam,és közterületen hogyan viselkedtem. Mást nem mertem,de úgy érzem tudni fog mindenről,mert az a fiú már elmesélte a barátainak,hogy velem volt,és rajta kívül mindenki tudja,hogy van pasim.

Megkértem a barátom,hogy szakítson velem,mert én érdemlem meg legjobban a fájdalmat,és hogy nem vagyok jó barátnő. Viszont a másik fiút is sajnálom,mert neki én lennék az első barátnője, és ő se érdemli,hogy így kitoljonak vele. Egyszerűen azt kívánom,hogy bárcsak ne történt volna semmi sem. Egyáltalán muszáj elmondani a barátomnak,hogy megcsaltam,mert szeretetre vágytam? Nagyon-nagyon fájna neki,mert én vagyok a második barátnője,aki megcsalta. Sajnos csak utólag gondolkoztam,rengeteg dolgot tud rólam,amit még a legjobb barátnőm se. Nagyon szeretem őt,de a pofám is ég nagyon..egyáltalán megérdemlek én egy ilyen fiút,vagy vessek magamra, és mind kettőt engedjem el?


2017. nov. 5. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"Megkértem a barátomat hogy szakítson velem" Hát ez nagyon jó :D Szerintem ha ilyet tettél akkor annak oka volt, mint ahogy te is írtad féltékenykedés, veszekedések. Nem volt túl tisztességes mert ezzel nem oldottad meg a párkapcsolati problémáid, de mivel a barátain keresztül úgyis ki fog derülni, ezért jobb lenne ha te mondanád el neki, és szakítanál vele, mert egy másik adandó alkalommal újra megtennéd:) A másik sráccal szintén ugyanez a helyzet, ne ilyen legyen már az első barátnője..
2017. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mi az, hogy szakítson veled a barátod? akkor már legyél elég tökös ahhoz, hogy te szakítasz vele... az igazságot mindenképp mond el neki... ha annyira szereted akkor nem csaltad volna meg pia ellenére se, szerintem gondolkozz hogy pontosan mit is érzel. a másik fiút szerintem hanyagold és ne sajnáld... ha meg sajnálod őt és azon gondolkodsz hogy "de hát szegény,én lennék az első barátnője" akkor megint csak nem szereted a barátod..
2017. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne mentegesd magad, én is vágytam a szeretetre a barátnőmtől és nem csaltam meg, ő viszont megkapta tőlem mégis megcsalt de ez más téma. Mondd el neki mit tettél és szakíts vele, ez így tisztességes. De ha elfogadsz pár tanácsot: ne igyál, ha nem bírod bár tudom, hogy akkor nem lehetne a piára kenni azt, amit tettél de tényleg ne igyál ha nem bírod, vagy legalábbis mértékkel csináld. Másfelől, ha nem kapsz elég szeretetet a párodtól akkor ne megcsald, hanem első lépésként beszélj vele erről. Ha nem változik, dobd be, hogy ez neked nem jó így és jobb lenne ha ennek véget vetnétek, ha ez sem hat akkor szakíts vele. A megcsalás semmit nem old meg, sőt... Tessék ezen elgondolkodni és megtanulni felelősségteljesen viselkedni. Ezzel a viselkedéssel csak azt éred el, hogy mindenki úgy fog rád gondolni mint egy r.bancra, ami pedig rosszabb, magadnak ártasz ezzel a legtöbbet.
2017. nov. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért Ő szakítson?


Ja, mert benned annyi gerinc és kurázsi sincs, hogy megtedd?

Szánalmas vagy, és igen, az az ALAP, hogy eléállsz és bevallod neki, mekkora aljadék vagy.

2017. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!