Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet valaha álompasim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaha álompasim?

Figyelt kérdés

Úgy értem, aki számomra tökéletes. Mert mindenkinek más az ízlése. De szerintem ez csak néhányaknak adatik meg és a többségnek be kell érnie olyannal, aki elérhető. Léteznek olyan fiúk akik nekem ebbe beleesnének, tehát nem valami kitalált illúziót kergetek. Viszont a legkevésbé sem én kellek nekik. Tudom hogy a külső nem minden, de ezek szerint be kell érnem olyannal, akivel csak lélekben van összhang, de testileg nem tud vonzani, vagy csak nagyon kicsit?


Leszögezném, nem párkeresési céllal írtam ki a kérdést, nem így tervezek rátalálni a szerelmemre (ha lesz).



2017. nov. 6. 23:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Voltam már így. (Bár ő alapból is tetszett valamennyire) Mindegy volt, viszonzatlanul szerettem.
2017. nov. 7. 23:06
 12/17 anonim ***** válasza:
Én 2 év alatt rátaláltam az én álompasimra. 3 éve vagyunk együtt és még mindig rózsaszín ködben járkálok. :))
2017. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mi csórók vagyunk, távkapcsolatba, még a karácsonyi ajándékunk is annyi hogy abból a pénzből is talizunk, mi ez ha nem szerelem:'D

18/f

2017. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az is több, mint a semmi :) Én nem bírnám ki távkapcsolatban.
2017. nov. 11. 21:13
 15/17 A kérdező kommentje:
Megtaláltam. Pont olyan mint akire mindig is vágytam ❤ és... Egyelőre távkapcsolat. De nála nem számít, mindennél jobban szeretem.
2018. okt. 23. 00:46
 16/17 anonim ***** válasza:

Drukkolok nektek!

Azóta én is szerelmes lettem. (5-ös vagyok)

Nem hittem volna, hogy én ezt még egyszer átélem.

20 éve nem voltam ilyen szerelmes. Ez az a fajta szerelem, amikor az ember nem kap levegőt és reszket és két értelmes szót nem tud mondani. Ráadásul kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, azt mondta, vonzom mint a mágnes. Hogy mindketten házasok vagyunk...hát igen, ez nem egy Disney mese és nem is lesz az sose.

2018. okt. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Örülök hogy te is tudsz még szerelmes lenni, és ez viszonzott :) Reménytelenből már jutott elég, megérdemled. És azt hiszem én is. Sosem szerettek még. Ő pedig külsőre és belsőre is túltesz azon amit álmodtam. Tökéletes ember nincs, de olyan aki számomra több mint tökéletes, simán ❤ Mindenben olyan ahogy az ideált elképzeltem. Alig hiszem el, de neki is én. Megérte rá várni.
2018. okt. 23. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!