Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Igazságos, hogy emiatt szegi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazságos, hogy emiatt szegi meg az ígéretét?

Figyelt kérdés
Tegnap este a barátom részegen írt nekem,hogy perverzkedjünk,mert olyan kedve van..stb.Én nem mentem bele,mert holt fáradt voltam,aznap nagyon sok dolgot kellett elintéznem.Ezen megsértődött és azt mondta,hogy akkor szombaton sem keresse.,mikozben megígért egy dolgot szombatra.Mondtam neki h "Megígérted" és csak annyit mondott rá,hogy "Ez van".Ez nem az első alkalom,hogy megszegi az ígéretét.Szerintetek ez fair,hogy emiatt szegi meg?Nagyon mérges vagyok rá és rosszul esik.
2017. nov. 10. 06:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez kimeríti a zsarolás fogalmát. :D
2017. nov. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

'Barátodnak' részegen kellettél volna, te nem voltál hajlandó, - most mindegy miért.

Amiért nem teljesítetted kivánságát, megszegi igéretét.

Annyira megvagy szorulva, hogy ilyen 'barátra' van szükséged?

2017. nov. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért vagy ilyen ember mellett?

Nyilvánvaló, hogy nem számíthatsz rá.

2017. nov. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ettől még nem fog elmaradni a szombati program.

Csak azért mondta ezt, mert részeg volt és megsértődött.

De azóta már biztosan magához tért :)

2017. nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Részegen az igazi természetét mutatja neked is.

Érdemes megnézni ilyenkor, hogyan reagál a dolgokra, mert később egyre többször lesz ilyen.

2017. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Küldd el a p.csába. Ha megígért valamit, és nem jön közbe semmi pótolhatatlan, akkor tartsa is be. Ha nem teszi, azt jelenti, nem tisztel eléggé.
2017. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért jársz vele?
2017. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudlak sajnálni. Miért vagy vele?
2017. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem is azért írtam ki,hogy bárki megsajnáljon.
2017. nov. 13. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!