Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mikor lépjek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor lépjek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy társaságba kerültünk és úgy ismerkedtünk meg, késöbb ráirtam és pár napja beszélgetünk. Nem beszéltünk még kapcsolatról de utalgattunk szerintem már egymásnak róla. Szerintetek az első "kettesben levő" találkozás ha jól sikerül, a végén egy csókolózás belefér? Mit gondoltok?
2017. nov. 16. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van időd a neten kerdezoskosni akkor soha....felejtsd el
2017. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
En minden csajomat eddig az elso tali vagy talakozas utan lekaptam, es 99% ba eredmenyes volt, egyertelmuen talalkozz vele aztan hajrá
2017. nov. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mibol alljon kb az elso randi? Eszunk valahol egyet de az csak felora-ora, utana merre szoktad vinni ?
2017. nov. 17. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:
mondd neki hogy te vagy a nő és ő a férfi. igazgasson ő téged mert neked nincs egy önálló gondolatod, de ennek ellenére nőt akarsz...
2017. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Te mekkora bunko vagy azert valaki tapasztalatlan, nem kerhet segitseget egy oldalon ami direkt erre van?
2017. nov. 18. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!