Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 évesen ez szerintetek gond?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen ez szerintetek gond?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, a barátom 18 éves. Most már 2 hónapja együtt vagyok vele, Ölelés,puszi és csók volt :)

Egy picit messze lakik kb. 2 órára de 1x találkoztam már vele (facebookon ismertem meg egy gamer csoportban). Február végén vagy Március elején lesz nálunk a suliban farsangi bál és azt mondta ha szeretném hogy eljöjjön, akkor had aludjon itt nálunk. Anyuéknak még nem mondtam el hogy van barátom, de kicsit félek elmondani mivel lehet nem tetszene nekik a korkülönbség miatt ami engem nem zavar de őket lehet fogja..:/ Meg nem tudom hogy engednék-e 14 évesen hogy együtt aludjak a barátommal meg hogy egyeltalán haza-e hozhatom. A nővéreim 18 évesen hoztak haza fiúkat szóval nem tudom mit szólna a családom:(



2017. nov. 18. 23:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Te mit szólnál hozzá,ha a lányod azzal a kérdéssel állítana be,hogy van egy barátja, akiről nem is tudsz, de már ott is aludna nálatok. Szerintem elküldene melegebb éghajlatra.
2017. nov. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
és ha egy fél napra jönne csak el?
2017. nov. 19. 20:03
 13/15 anonim ***** válasza:

Fél nap?

Egy reggeltől délutánig tartó fél nap már jobban hangzik. De semmiképp ne egyszerre említsd meg a kettőt. Tégy említést a barátodról, majd várj mondjuk két hetet a bemutatással. Vagy többet.

Semmiképp ne titkold el,hogy van barátod. 1x találkoztál vele, akár milyen szándékai lehetnek még akkor is, ha tök rendesnek tűnik. Ha veled valami baj lenne, akkor lenne egy kiindulópontja a szüleidnek, hol keressenek. Plusz 1x találkoztál vele, majdnem egy idegen, hogy is jutott eszedbe,hogy vele aludj.....

2017. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 CFB ***** válasza:
Kedves kérdező. Úgy látom, páran félreértettek engem. Az "ember" nem egy megszólítás, nem rád vonatkozik. Amerikában élek, átvettem az itteni szokásokat. Úgyhogy ha azt gondoltad, hogy megsértettelek, sajnálom, de ez csak egy ilyen égbe menő "felkiáltás". Magyarban is sok ilyen van. :) Én meggondolnám, hogy mit mondanék a szülőknek. Mármint, hogy hogy akinek eléjük ezzel a témával. De ennek a módja már eléggé családfüggő.
2017. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Vickyy888 válasza:
Figyeld én 16 vagyok... a barátom is, együtt vagyunk már több mint 1 éve és még nem aludhat nálunk és fordítva se
2017. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!