Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nekem kell bocsánatot kérnem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kell bocsánatot kérnem?

Figyelt kérdés
A barátommal két napja nem beszélünk. Nagyon féltékeny lettem rá, de ő megígérte, hogy többet nem tesz féltékennyé. Különben szeret féltékenynek látni, de most többet kapott belőlem a kelleténél. Talán ezért nem kereshet... Szerintetek? Várjak még? Ilyenkor mi van fiúk?

2017. nov. 21. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán felnőtt ember módjára kellene viselkedni (már ha azok vagytok) és nem ezen rugózni, hogy féltékeny legyen a másik. Gyerekek vagytok a kapcsolathoz.
2017. nov. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából pont ez az, hogy ő már felnőtt. Én pedig hamarosan az leszek.
2017. nov. 21. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy mi áll a személyin, gyerek. És ez az egész "szeret féltékenynek látni" egy nagy b@romság. Gratulálok anyuka, kisfiú!
2017. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A pasimmal pont emiatt ment tönkre a kapcsolatunk...Folyton féltékennyé tett, én pedig meguntam. A helyedben otthagynám az ilyet.
2017. nov. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pedig mondtam, hogy hagyja abba, mert hosszú távon képes vagyok kiszeretni belőle ez miatt. Azt mondta ezt nem is azért csinálta, hogy féltékeny legyek. Hagyom egy pár napig. Szóltam is neki.
2017. nov. 22. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!