Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most én nem értem ez a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én nem értem ez a lány egyáltalán normális, vagy konkrét elmebeteg?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal minden nagyon szépen alakult köztünk 2 hónapig a lényeg annyi, hogy kiderült hogy azért volt velem lényegében, mert tetszek neki és mert igazából nincs hol laknia :D (mi a f**z) okés...hazudott ez a lány mindent, komolyan mintha egy színházban lettem volna ő szuz volt, még a korát is letagadta a szüleim elött is.


Lényegében a szüleimen akart élősködni meg nyilván rajtam is. Éppen ezért kidobtam...láttam rajta, hogy igazából nem látok rajta semmit, mert azt sem tudom miért volt az életemben. Gondolom nem tetszett neki a farkam sem, mert lefeküdni sem akart velem, de egyébként az ágyban is elég furcsa volt...mintha 2 emberrel lettem volna egyszerre..nem viccelek egyszer egy szelid kislány utána meg mintha az utcáról berohant prosti lett volna.


Mindegy kidobtam, utána kitalálta, hogy ő dobott ki...a rendőrségét rámhivta :'D miez??


Utána a szüleivel is felvettük a kapcsolatot ott is elrendeztük, hogy többet nem foglalkozunk egymással majd utána hónapokig figyeld, és kitalálta hogy én figyelem.


Ami miatt megint majdnem bajba kerültem.


EZ MI???????


életemben nem láttam ilyen elmeroggyant embert, de őszintén szólva azt sem tudom mivolt ez.

Annyi biztos, hogy utána nagyon szarul lettem miatta...mert már majdnem szerelmes lettem belé.


Beszéltem a régi pasijaival azok is mondták, hogy kettyós picit/nagyon.


De én nem értem még csak hasonló dologról sem hallottam..azóta nem láttam soha többet ezt a lányt pedig egy városban lakunk és él.


Lehet, hogy valami démon? Nem viccelek komolyan gondolom...ilyen nem lehet egy ember, mintha valaki azért küldte volna hogy szánt szándékkal engem elpusztítson.


Büszke vagyok magamra, hogy túléltem, de valaki megtudná mondani, hogy az ilyen nők végülis mik???


Egyre több ilyen elmebeteg futkározik ott ahol én élek (nők)...akiket ha nem szolgál az ember SZÓ SZERINT megőrülnek. Hogyan lehet az ilyen ellen védekezni??


2017. nov. 22. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem démon volt, egyszerüen csak pszichésen beteg :) Nagyon nem lehet csinálni vele semmit azon kívül, hogy kidobod a fenébe. Az a probléma, hogy a párkapcsolat elején nem lehet kiszűrni ezt, mert a legtöbb ilyen lány/fiú az elején nagyon kedves, odaadó, szeretetreméltó...Aztán egy idő után kimutatják a foguk fehérjét.

Az viszont már egyértelmű, hogy Téged sosem tekintett a párjának, inkább csak kihasznált. Főleg úgy, hogy még szexuálisan se közeledett nagyon feléd. Ilyen emberek mindenhol vannak, és lesznek is, nagyon nem lehet ellenük mit csinálni. Mondjuk jellemzően szakítás után is elkeseredetten kalimpálnak, hogy fogadd őket vissza, esetleg fenyegetnek, követnek meg mittudomén :D Nem mondom a tiédre, hogy ez a jobbik eset, de van ennél durvább is.

Egy nőnek például ilyen volt az egyik pasija. A férfi szakítás után zaklatta a nőt, fenyegette telefonon és interneten a sorozatos tiltások ellenére is, sőt, be is tört a nő lakásába többször is, egyszer az autóját törte fel. Tehát elég bosszúállóak, de legalább jó hír, hogyha egyszer belenyugszik ebbe, akkor onnantól fogva békén fog hagyni. Gondolom azért nem láttad egy ideje, mert valószínüleg felszívódhatott :D

Tenni nem sokat tudsz ellene, mert nem olyan könnyű észrevenni ezt. Maximum ha valaki elég lekiismeretes, akkor pszichiáterhez viszi az érintett személyt. De mivel ez személyiségzavar, túl sok mindent az orvosok se tudnak vele kezdeni, azon kívül hogy kap egy papírt a diagnózissal :D Ha legközelebb ilyen lenne, akkor dobd a párod amint érzed, hogy nem normális. Nem azt mondom, nagyon sok pszichés beteg képes teljes életet élni, és sokuknak van boldog párkapcsolata. De attól függetlenül nem árt vigyázni az ilyenekkel, mert itt két véglet van. Van a mániákus elmebeteg, a te párod pl., és van az, amikor nem is látszik valakin az hogy beteg, mert a betegség nem okoz problémát a betegnek és a környezetnek sem :D Báár, ez többnyire csak gyógyszeres kezeléssel érhető el.

2017. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

1. Senkire nem tartozik, hogy milyen volt az ágyban.

2. Mit szeretnél te konkrétan ezzel a kérdéssel megtudni? Mi értelme volt azon kívül, hogy szidd őt vadidegeneknek?

3. Erre vannak a barátaid. Nekik széttombolhatod magad, de ismeretlenektől mit vársz? Szidjuk veled együtt, úgy, hogy nem is ismerünk se téged se őt? Mégis milyen válaszokat vársz ide?

4. Hogy védekezz az ilyenek ellen? Gumival, és ésszel. Ha nem stimmel valami valakivel, azt egy kis okossággal könnyű kiszúrni. Ha nem sikerül, magadra vess.

5. De komolyan...Mi a fa** ez a kérdés?

2017. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2.. én teljesen megértelek, ez a kérdés pont annyira "mi a f**z mint aminek látszik.


:D


A barátaim annyit mondtak rá, hogy agybeteg...

De azért kiváncsi voltam, hogy mi is a baja, mert majdnem az életembe került ez a kis kaland.


Nem kell szidni, nem azt mondtam szidom én eleget...csak fogalmam sem volt miez ez az egész,

2017. nov. 22. 19:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah, vágom :D Figyelj, ez jó volt arra, hogy többet ne ess ilyen hibába. Az én exem hónapokig zaklatott, ahogy az 1-es említette, csak ő nem tört be hozzánk, meg ilyenek. Az egész kapcsolatunk egy rakás szar volt, és olyan szinten csinált ki, hogy az nem igaz. Amit meg az után művelt, hogy dobtam...az utolsó húzása kb. egy hónapja volt (sőt, szerintem pár napja, de nem vagyok benne biztos, hogy az ő volt), pedig több, mint egy éve dobtam. Szörnyű, hogy vannak ilyen emberek, és még szörnyűbb, hogy bedőlünk nekik, pedig visszagondolva több jel is volt arra, hogy valami nem stimmel. Csak figyelmen kívül hagytam, mert nem akartam hinni a megérzésemnek. Öröm az ürömben: Már sokkal hamarabb felismerem az ilyet. Szerintem ez veled sincs máshogy. (2-es voltam)
2017. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!