Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kavarunk? (Tobbi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavarunk? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok

15 eves vagyok es van egy legjobb fiu havarom (o 16) ... vele bermurol nyiltam szoktunk beszelni igy a szexualitasrol is... gyakran mondja h annak ellenere h baratok vagyunk o ugy is nez ram igy sokszor mondja is h “istenem miert van ilyen jo alakod/segged/melle” stb... volt h mondta h meg is fogna stb.. aztan nemreg bevallotta h o tobbkent szeret engem mint legjobb barat.. en viszont nemtudom eldonteni h mit erzek.. mert nagyon szeretem haverkent kapcsolatban nemtudom meg egyenlore elkepzelni... viszont egy ket kisebb olyan dolgot mar kepzeltem vele (tapi stb) .. ezek mind jol esnenek tole.. o varja a valaszom h en mit erzek de nemtudom h ezt h mondjam el neki (most nyilvan igy nem akarom h hat ize nem tudom kapcsolatkent elkepzelni de azert kavarhatnank) gondoltam mar arra is h talan o is csak egy kis baratsag extrakkal akart de mindig racafolt es mondta h kapcsolatot szeretne tolem! Valakivel hasonlo volt mar? H beszeljem ezt mrg vele? Privatokat is elfogadok!


2017. dec. 5. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

“istenem miert van ilyen jo alakod/segged/melle”

Én ebből pont hogy azt szűrtem le, hogy csak arra kellesz neki.

2017. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem Detó ez volt. Csak én német mondtam. Azóta is bánom. :( Lehet még mindig vele lennék ha igent mondtam volna a kapcsira.

Szóval ne hagyd ki a lehetőséget.

19L

2017. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én szívesen kavarnék veled :P xD
2017. dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mekkora egy kis ribi lehetsz..
2017. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!