Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mihez kezdjek ha az anyja nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ha az anyja nem enged?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy olyan problémám, hogy 3 hónapja együtt vagyok egy lánnyal, mivel elég messze lakunk egymástól (180km) így az az opció nem él, hogy reggel megyek, este jövök.

Legelső nap (mikor megismertem a lányt társkeresőn) ott aludhattam egy komplett hétvégét úgy, hogy nem láttuk egymást elötte, csak fényképen. Bejöttünk egymásnak nagyon, és azóta együtt vagyunk.

Megköszöntem a vendéglátást az anyjának, aznap este megkérdeztem még az anyját, hogy szívesen látnak-e még, meg jöhetek-e a jövőben. Erre a válasza az volt, persze, amikor szeretnél.

Következő hétvége elött megkérdeztük hogy ott aludhatok-e, félrehívta a lányát, és le..rvázta, meg lehordta mindennek, hogy ő mekkora egy r..anc, hogy cserélgeti a pasiját, és most megint mást hoz ide (hozzáteszem, 2. pasija vagyok, anyja is mondta).

Sajnos az anyja abba a tévhitben van, hogy az első kapcsolat szól örökké, mint náluk, aki már 2. kapcsolatban gondolkodik, az k..va és nem életrevaló.

Sajnos igy kéthetente 1 napot találkozunk, akkor is keveset, mert 7-8 órát utazgatok.

Nagyon jól érezzük magunkat egymással, de sajnos már kezd az agyunkra menni. A lány, az sajnos nem mer visszaszólni az anyjának, nagyon félénk vele szembe. Mindig amikor basztatják csak hallgatja, de meg se szólal.

Kérdésem, hogy tudnék az anyjára hatni? Hogyan érhetem el, hogy legalább ott aludhassak egy éjszakát, vagy lejöhessen a lányuk hozzánk? Nagyon kellemetlen hogy így belenyúl a kapcsolatba.


Köszönöm a válaszokat!

24F / 17L



2017. dec. 5. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Felnőtt ember vagy. Már te irányítod a saját életed. Maximum elköltözöl. Minimum pedig beszélsz anyád fejével, hogy már egy férfi vagy. Nem vagy már gyerek, hogy megmondja mit szabad és mit nem. Azt előbb kellett volna.

Sok sikert!

2017. dec. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ebben egyetértek, de arrafele költözni nem tudok, mert a munkahelyemet nem vihetem magammal.

Nem összeköltözni akarok vele, sem elköltözni, csak hogy 1-2 hétvégére lemehessek, vagy ő jöhessen le hozzánk, a kérdés erre szólt, hogy hogyan lehetne őt "megpuhítani".

2017. dec. 5. 23:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a legjobb megoldás, ha mindketten akarjátok ezt a kapcsolatot, hogy elmész hozzájuk, és leültök hármasban az anyjával, és megbeszélitek a dolgot.

Mondod, hogy ti ezt a kapcsolatot komolyan gondoljátok, stb..

Ha nem látja be, hogy a lányának a boldogságát kockáztatja, és csak magára haragítja a lányát, akkor így járt. Hülye a felfogása. De attól, mert ő ilyen szemellenzőben látja a világot, nektek még nem kell szenvednetek.

Esetleg ha nem akarja, hogy ott aludj, akkor mondjátok meg neki, hogy egyszer te alszol ott, egyszer a lány nálatok. Vagy találkoztok egy semleges, köztes helyen.

2017. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam erre, hogy összehívom a népet, és akkor megtárgyaljuk.

Na de az egyik probléma, hogy a lány nagyon fél ettől, hogy megbeszéljük, mert mikor ilyesmi van/volt, mindig a beszélgetés után leb.szták őt, és sírva is fakadt folyamatosan. Otthon ugráltatják, mindent ő csinál, míg az anyja laptopozik, és zenét hallgat az ágyon. Ezért nem meri megkérdezni az anyját, sem kérdőre vonni, mert fél. Van amikor engem se hagy hogy beszéljek a szüleivel, mert azzal csak neki okoznék bajt miután elmegyek, mert szétszedik.

2017. dec. 5. 23:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát a lány fejében is rendet kellene akkor tenni.

Mert ez a kapcsolat így nem fog sokáig működni, ha nemhogy kettőtökért, de még saját magáért sem tud kiállni otthon.

2017. dec. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lánnyal tervezzétek meg a közös életeteket. Ha benne van és te is, akkor közösen nekiláthattok a megvalósításnak. Ha nem működik a dolog, akkor el kell engedned a lányt. Ha a szülei mellett dönt akkor azt el kell fogadnod.
2017. dec. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy nő miatt nem éri meg pláne ha ekkora a távolság. Kapd össze magad millió csaj van mindenütt senkinek nem kell járszani a hős szerelmest. Nem fogják értékelni.
2017. dec. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1-es, látom a szövegértéssel problémáid vannak :D


Kérdező: hagyd a csajt, 17 éves, még legalább egy évig anyuci irányítja - plusz egyetem alatt, míg ott lakik -, ebből nem lesz így értelmes kapcsolat.


Távkapcsolat akkor működhet, ha MINDKÉT fél azonos! energiát fektet bele, de a kislány nem tud utazgatni, nem mondhatja azt, hogy leléptem, holnap jövök, stb.


Aztán majd talál valakit, aki közel él, és téged leépít.

2017. dec. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!