Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy féltini-félfelnőtt kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy féltini-félfelnőtt kapcsolatban mikor érdemes rákérdezni a szexre ha nem történik magától?

Figyelt kérdés

Adva van egy pár féltini félfelnőtt mindketten 19 évesek egyetemisták. Még a középsuliban jöttünk össze (én vagyok a lány) kb 1 éve.

1 év alatt nem volt szex. Nem volt még egy csók se.

A max ami történt a kézfogás (séta és közben). Ennyi.

Petting smár szex semmi.

Nem akarok nimfomániás ribizlinek tűnni de azért egy kapcsolat attól is kapcsolat hogy van szex.

Hogyan és mikor érdemes rákérdezni hogy nem akarna esetleg....

Hogyan? Nyersen és lényegre törve?

Vagy hogy?


Vagy ez már veszett fejsze nyele? Ha egy fiú 1 év alatt se kezdeményez akkor ott nincs mit keresnem?


2017. dec. 6. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
El nem tudom képzelni azt, hogy tizenkilenc évesen egy éve vagytok csók nélküli kapcsolatban. Ez nagyon nem megszokott, valami nincs rendben. A fiú soha meg sem próbált csókolni, te sem őt? Hogyan jöttetek össze, melyik az a pillanat, amelytől tudtad, hogy egy kapcsolatban vagytok? Amúgy minden más normális? Bemutatás szülőknek, együtt töltött minőségi idő, bármit elmondhattok egymásnak stb?
2017. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

"A fiú soha meg sem próbált csókolni, te sem őt?"


Így van. Én addig nem teszek semmit se semmit a világon míg ő nem tesz.

Még egy csókot se.

2017. dec. 6. 18:04
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon természetellenes. Valami bibi kell legyen.
2017. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Micsoda bölcs... ennyit én is tudok
2017. dec. 6. 18:14
 5/17 anonim ***** válasza:
Amikor kettesbe vagytok (otthon) akkor lesmárolod és rámászol. Ha a fiúnak nem esik le mi a célod akkor sajnos csajod van. Üdv.: egy kortársad.
2017. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem éppen jó ez a hangnem egy olyan személlyel kapcsolatban, aki tisztességesen segítséget akar nyújtani. Plusz feltettem egyéb kérdéseket, amiket nem hiába tettem fel, mivel lényeges a rá érkezett válasz abból a szempontból, hogy milyen tanácsot kellene adni. Ha te nem működsz együtt, ne várj el világmegváltó választ, már elnézést. Nem voltál túl tapintatos. Értem én, hogy frusztráló az intimitás nélküli kapcsolat, de a te döntésed, hogy vállalod az ezzel járó következményeket, vagy kilépsz vagy változtatsz, azáltal, hogy megpróbálod megbeszélni. A kapcsolat nem kapcsolat, ha vonakodsz egy ilyen dolgot megbeszélni.
2017. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Istenem, istenem, mi volt a célod, amikor ilyen "férfiakat" teremtettél a világra??? Itt a sok gyakoris kiéhezett fiúcska, akik még a nyulat is megdugnák futtában, s ott meg valaki ennyire szerencsétlen:D
2017. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy szerencsétlen csak épp lehet a fütyi jobban érdekli mint a punci. Pl.
2017. dec. 6. 18:39
 9/17 anonim ***** válasza:
én ezt nem nagyon akarom elhinni :O főleg azt nem hogy te meg se kérdezted tőle hogy mi a fene van nem is vágyik rád ? én egy napot nem bírok ki hogy ne nyuljak a barátnőmhöz
2017. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mikor? Úgy 10 hónappal ezelőtt.

Ő nem kezdeményez, te nem vagy hajlandó kezdeményezni (miért? egy éve együtt vagytok), és beszélni sem tudtok róla. Mit vársz?

Biztos hogy szerinte is együtt vagytok? Nem aszexuális?

Miből áll egyáltalán a kapcsolatotok? Nem beszélgettek és nincs köztetek testiség. Hetente két órát csöndben sétálgattok?

És mi ez a hülyeség hogy márpedig te nem kezdeményezel mert nem akarsz nimfomániás ribizlinek tűnni? Attól hogy van igényed a szexualitásra nem leszel se nimfomániás se ribizli. Felejtsd már el ezt a marhaságot hogy a lányoknak nem illik akarni vagy élvezni a szexet.

Nem is értem, nekem is egy éves kapcsolatom van, elő nem fordulhatna hogy egy ilyen szintű problémáról egy évig ne beszéljünk.

2017. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!