Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnám a barátságunkat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a barátságunkat párkapcsolattá alakítani egy visszahúzódó lánnyal?

Figyelt kérdés
Egy baráti viselkedésből hogyan/mivel tudnék közeledni felé?
2017. dec. 12. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is igy vagyok jelenleg. Csak én vagyok a visszahuzodo lany. Én odamentem beszélgetni vagyaim targyahoz. Igaz hülyén is éreztem magam,mert nem mertem ra nézni. Én azt varnam\ az lenne jo,ha el kezdenél vele foglalkozni. Beszélgetni vele,hogy van,mi köti le mostansag,...De legyen visszajelzés. Szoval ö is tegyen,lépéseket feléd. Keressen téged,beszélgessen veled. És figyeld a testbeszédét. Örül-e neked,zavarban van-e stb... Milyen a viszonyotok eddig? Korotok?
2017. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én meg ilyen ambivertált csajszi vagyok, aki vagy mindenkivel elvan, ha úgy adódik, vagy senkivel se.

Megvannak a szokásos barátaim, 90%-ban csak velük beszélek, kicsit kellemetlenül/furcsán érzem magam.

Van egy srác, aki tetszik, és vele csak úgy tudok rendesen beszélgetni, ha valaki más is ott van rajtunk kívül, mindig kedves vagyok vele, nem ártanék neki még a legapróbb dolgokban se, ha mégis, azonnal bocsánatot kérek. Megszoktam kínálni a kajámból, mosolygok rá, szemezek, bókolni is szoktam neki néha, meg tőle kérdezek, ha valamit nem tudok.


Egyébként én majd kiugranék a bőrömből, ha csak néha hozzámérne/köszönéskor megölelne/mondana valami kedveset ő is.


Amúgy rendes srác, ő is szokott adni a kajájából, szokott segítséget kérni ő is, meg, ha valami nehéz dogát írunk, néha kérdezi, hogy ment. De nem tudom, hogy érez-e egyáltalán valamit vagy tudja-e, hogy bejön nekem.

2017. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!