Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tapasztaltabb személyi edzők!...

Tapasztaltabb személyi edzők! Kérdések a technikáitokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most mennék először konditerembe személyi edzővel, hízni szeretnék. Írna valaki akinek feltehetném a kezdők félelmeivel való kérdéseimet?

2015. szept. 19. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom, de én meglepődnék ha kiderülne, hogy van olyan, aki egész nap edz embereket és utána este leül, hogy itt kérdésekre válaszolgasson még levezetésképp.
2015. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazad van..

Csak fogalmam sincs mire számítsak. Ha kérek időpontot akkor lesz állapotfelmérés meg beszélgetés vagy egyből edzünk? ..

2015. szept. 19. 22:05
 3/6 Sowilo ***** válasza:
Ha nincs állapotfelmérés és beszélgetés, akkor menekülj tőle, mert nem edző, csak egy sarlatán. Ha pesti vagy, Wittmann Zsoltot ajánlom.
2015. szept. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van! Személyi edző már boldog boldogtalan, a legjobb út, ha kuncsaftok alapján választasz személyi edzőt, úgy értve. Sokan eljárnak személyi edzőhöz és semmi vagy éppen valami látszik rajtuk egy év után , el sem hinnéd mennyi ilyen edző van , aki tojik az egészre !

Én a helyedben elmennék körbenézni a kiszemelt terembe, hogy kik is edzenek ott és legfőképp milyen embereke járnak hozzájuk.

Én úgy választottam személyi edzőt anno, hogy két ismerősöm is hozzá járt, mindkettőn iszonyat változás volt egy év után, amikor elmentem a terembe és láttam a többi kuncsaftját is meggyőző volt már az, no persze ez nem volt elég, mert utána jön az, hogy te mit művelsz evés ügyileg .... és itt jött az, hogy az az edző megmondta, hogy ok, elvállal.. ez sem volt elég, mert megmondta nála kőkemény edzés és ha nem tartom be az evéssel amit ő mond és nem látja a fejlődést mehetek a sunyiba, mert ha megkérdezik kihez járok , ő nem adja a nevét bohóckodáshoz.

kb fél órát beszélgettünk első alkalommal, ő közben jegyzetelt , nem tudom mit :) , majd következő alkalommal volt egy átmozgató edzés, meg minden gépen megmutatta mit hogy kell csinálni, mire való, aztán harmadik alkalommal már érdemben is csináltunk valamit, én innentől kezdtem el fizetni neki . Nekem az elején gondok voltak a kajálással, nem ment a kimért adag sokáig le a torkomon, de belejöttem. Ahogy kezdtem látni magamon a fejlődést egyre elszántabb zabáló lettem :) Én nem jártam edzőhöz sokáig, fél év talán, nekem annyira kellett, hogy megtanuljak mindent , de mindent , a gyakorlatok helyességét és az étkezésről mindent .

2015. szept. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Négyes jól választottál edzőt!
2015. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
brekk-brekk, köszi :D
2015. szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!