Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Uralkodni akar felettem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uralkodni akar felettem?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt,és azt kezdem érezni,hogy egyre jobban ki akar sajátítani engem.

Tegnap például az én társaságommal voltunk egy helyen,át akartam menni máshova,de ő kijelentette,hogy nincs kedve,ezért nekem is ott kellett vele maradnom. Pedig mondtam is,hogy ne jöjjön,ha nem érezné jól magát.

Olyan,mintha rám akarná erőltetni a politikai nézeteit, (ilyen téren nagyon különbözőek vagyunk) de csak mondja,hogy legalább elgondolkozhatnék rajta,ha már nem értek vele egyet.

Valamint a külsőmbe is beleszól,például elkezd kampányolni,hogy egy lánynak legyen hosszú haja,meg azt is mondogatja mostanában,hogy meghíztam,ami elér rosszul esik. Aztán pedig hozzáteszi,hogy ő milyen nagy lelkű,hogy elfogad így is,mert más ezt nem biztos,hogy eltűrné és folyamatosan megígérteti velem,hogy soha nem fogom őt elhagyni.

Szerintetek?


2017. dec. 18. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdőjelet ki se kellett volna tenned a mondatod végére... Elég egyértelmű, hogy igen.
2017. dec. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én menekülnék, nagy ívben. Az "örülj, hogy elfogad" az teljesen jó apropó lett volna rá, hogy közöld vele, hogy te máshogy gondolod s vége (vagy nagyon nagylelkű vagy és meghallgatod még utoljára, de kutyából nem lesz szalonna). Bár azt sem értem, miért maradtál az első esetnáél. Engem próbálna meg valaki ráerőltetni dolgokra, nem menne neki. Csak mert kijelenti, hogy ne menj, még nem kell engedelmeskedned. Az első esetnél meg kéne beszélni ezt vagy lelépni, mert nagyon nem kóser a dolog.
2017. dec. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem uralkodni akar feletted, hanem teljes mértékben a saját ízlésének akar téged formálni, ha kell, sértegetéssel (az alakodra tett célzások), erőszakkal (nem engedett máshová menni), és bűntudat keltésével (politikai vita).


Az pedig különösen durva, ahogyan megpróbál magához láncolni azzal a barmosággal, hogy más nem fogadna elé téged. A szeretet a másik fél tulajdonságainak elfogadását is jelenti.


Én a helyedben minimum határozottan helyretenném, ha lehet, a saját otthonomban, úgy, hogy édesapa otthon van, ha esetleg nem csak verbális erőszakra képes az úriember. De az azonnali szakítás is teljesen jó megoldás.

2017. dec. 18. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem uralkodni akar, csak saját elképzelésére akar formálni, ami legalább akkora hiba, mint a másik....
2017. dec. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Olvasva a kérdésed azon gondolkozom hogy azilyen hímsoviniszta barmoknak van barátnője de annak aki esetleg nem ilyen elbaszott mentalitással rendelkezik annak persze nincs

Nem nagyon értem a világ működését, sőt egyre kevésbé és az ilyen esetek is közrejátszanak ebbe

Kérdésedre válaszolva ez nem jokés dolog

Hagyd ott

2017. dec. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a lányoknak ez kell a normális pasikat offolják.
2017. dec. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!