Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lehet segiteni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet segiteni a párkapcsolatomunkon, ha lehet egyatalan?

Figyelt kérdés
van egy baratnom ,fel eve vagyunk egyutt,nekem ez az elso kapcsolatom,eddig nemvolt semilyen,neki mar voltegyketto de nem komoly,de ez nem is lenyeg,azvan hogy elso harom honapunk csodas volt es visszagondolva is beleborzongok,de most ha talizunk nala vagyunk vagy nalam,vagy varosban suli utan ,a kapsolat elejen bulizgattunk iszogattunk ,de mar nem ,ha elkezdenenk neha neha iszogatni random ,elmennenk moziba surubben mint 3 havonta egyszer ,ezek segitenenek vagy ez ilyen lesz es hozza kell szokni hogy ez ilyrn lrsz erzermileg,parom is igy gondolja es javitani akarunk a helyzetunkon,19/F,17/L,kapcsolatunk erett es komoly,normalis valaszokat varok .

2017. dec. 21. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez se nem érett, se nem komoly. És túl friss ahhoz, hogy ennyi idő után elkezdjen kifulladni. Akkor valami nem kerek, és kár erőltetni.

35N

2017. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

AKartam valamit írni,de az első válaszoló jól leírta.

Hat év kapcsolatot már megérni javítani, de 6 hónapot? Ha ennyi idő után beállt ez a negativ változás, ezen nincs értelme javítgatni. Még rég a rózsaszín felhőben kéne lebegni.

Szóval az érett,komoly, noormális válaszom az az, hogy : Sehogy.

2017. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaja, ha piáltok meg moziztok, akkor tök jó kapcsolatotok lesz... :D bizzzzzztosss
2017. dec. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,nem is értem miért kérdeztem meg igy visszaolvasva xd,jó pár csodás év van mögöttünk ,hajrá fiúk,lányok ! ;)
2022. szept. 11. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!