Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van olyan, aki azért szakított...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki azért szakított a párjával, mert nem bírja tovább azt a gyűlöletet, amit az anyja tanúsít irányába?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat, de már nem bírm sokáig. Az anyja utál és mindent megtenne, hogy elszakítson minket egymástól. Folyamatosan ellenem akarja hangolni, nem engedi velem elmenni sehová. Ma is találkoztunk volna és nem engedte el, nem engedi, hogy telefonon beszéljünk még chatelni sem tudunk, mert azt meg folyamatosan olvassa. Nem csináltam semmit, csak azért nem szeret, mert ilyen kisminkelt plázacica vagyokés ő olyat szeretett volna a fia mellé, mert fiatalon ő is olyan volt.

Ha szakítok vele amiatt, mert már nem bírom az anyja megaláztatásait meggyűlöletét, akkor most én leszek az önző meg a sznob. 3 éve húzom, tőrtem amennyit tudtam, de nem bírom tovább. Az a nő tejóljesen tönkretesz. :(



2017. dec. 23. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen anya az nem normális szerintem, mert legfőképp egy okból:

-ne egy anya döntse el a saját fiának vagy lányának ki a barátja, barátnője.


Ez 1 dolgot bizonyít, igen kicsi észjárást, az ilyen anyának bizony komoly lelki problémái vannak, amelyeket így próbál feloldani, hogy a saját sötétségét máson tölti ki.


Gyalázatos, de a fiú az mit tesz ez ügyben?

Én sose hagynám saját anyukámat így beleszólnia dolgokba, kiharcolnám a barátnőmet.

2017. dec. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tehat a nemet le hagytad. Mert " nem vagy plaza cica" ezert nem szeret?? Rohadjon meg akkor!
2017. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, bocsánat a nem kimaradt. Szóval azért nem szeret, mert én nem ilyen kisminkelt plázacica vagyok.
2017. dec. 23. 19:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem fiukent sem erdekelt az hogy ki van e sminkelve vagy sem. Nem varom el senkitol sem, sot van akinek a natur kimondottan jobb.
2017. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Küld el az anyjába!!!
2017. dec. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mármint a barátomat, vagy az anyját?
2017. dec. 28. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:
xddd
2017. dec. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ebben mi a vicces?
2017. dec. 30. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!