Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Természetes ez az érzés,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes ez az érzés, illetve szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok. Korábban nem igazán csajoztam, elvoltam a sporttal, meg a tanulással foglalva. Mivel nem igazán csajoztam, meg nem is érzem magam annyira jóképűnek, így elég későn lett meg az első barátnőm, vele vagyok már lassan egy éve, bár ritkán találkozunk.


Mivel ő az első, bennem olyan érzés van, hogy még ismerkednék, kipróbálnám milyen más lányokkal, megismernék más lányt stb. De persze ott van ő is.


Tehát ott van ő meg az az érzés, hogy megnézném milyen másokkal, nem az elsőnél köteleződnék el, más emberrel is taliznék, kiváncsi vagyok milyen lenne más lányokkal, vagy milyen csajozni, élni.


Nem csaltam meg amúgy, csak kérdezem. Ez normális? Lehet életem egy kimaradt részét akarom pótolni? Volt veletek ilyen, mi a véleményetek?



2017. dec. 27. 12:45
 1/8 A kérdező kommentje:
A lány 22 éves amúgy, ha ez számít:)
2017. dec. 27. 12:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt már ne tini párkapcsolatba írd :D
2017. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, késöbb kialakul majd a szeretet köztetek, csak legyél türelmes, ő is az lessz. És hát, másokkal, ne próbáld ki, mert jelenleg ő van, ő az egyetlen. 16/F Sok sikert neked, ha kellene valami tanács/Segítség, írj privátot.
2017. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezzel én így vagyok kb 15 éve... Nem lett jobb.
2017. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Átírtam a felnőtt kategóriába, de törölve lett, mert 2x szerepelt így már a kérdés.
2017. dec. 27. 17:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Erre mondják, mindegy, hogy a kutyaszar melyik végébe harapsz bele, mindenképpen szar lesz a vége.

Leléphetsz, belevethetted magad az életbe, aztán vagy bejön, vagy nem. Ha ezt teszed, meglehet, örökké bánni fogod. Vagy maradhatsz, és leélheted unalmas kényelemben az oldalán az életet. Ha ezt teszed, örökké bánni fogod.

Válassz.

2018. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vajon az a személy vagy, akire gondolok?🤔🤔🤔
2018. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha elvágyódsz akkor ott már megfogant a szakítás a tudatalattidban. Ha mást keresel akkor nem vagy boldog a kapcsolatban. Szerintem idióta dolog lenne azért szakítani mert ő "csak" az első barátnőd. Ne arra gondolj mit veszítesz hanem hogy mit nyerhetsz a lánnyal. A tanácsom az hogy írj egy listát arról mit szeretnél kipróbálni/megtapasztalni és ha ez megvan akkor akár a lánnyal is beszélhetsz arról mi hiányzik neked a kapcsolatból. A kommunikáció alapfeltétele minden társas dolognak, nélküle se előre se hátra. 18L
2018. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!