Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egyéjszakás kaland után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kaland után szerelmes lettem a lányba. Érdemes lenne összejönnünk? 17F és 16L

Figyelt kérdés
Egy szórakozóhelyen láttam meg és már akkor elhatároztam, hogy ő lesz a "préda". Elbeszélgettünk volt egy kis ital aztán felvitt magához. Az együttlét után már indultam is volna haza, de vmiért nem akartam. Olyan jó volt a lánnyal így inkább maradtam éjszakára is. Elmondta a terveit egyetem meg stb. és tetszett, hogy nem egy olyan lány aki naponta vki mással akar lenni hanem egy céltudatos és ráadásul okos is, mert másnap kiderítetem egy haverommal aki az osztálytársa és ő is azt mondta, hogy kitűnő tanuló. Olyan jó volt vele összebújni az ágyban. Egyébként csak azért akartam volna alkalmit, mert elhagyott a barátnőm akivel már 3 éve együtt voltunk és a sex hiány már annyira megviselt, hogy nem bírtam tovább. Volt rajtam óvszer így a betegségektől vagy gyerektől nem kell tartani.
2017. dec. 29. 10:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
16%

ßazmeg ez milyen kérdés már hogy"érdemes-e összejönnünk"??

Már összejöttetek nem? Akkor mit filozofálsz itt naphosszat?

Nyomd meg a lányt ahányszor csak engedi.

2017. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%
#12: El kell fogadni a negativ kritikát is, vagy csak a szépet kell megköszönni? Nem vagy egy fenomén.
2017. dec. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Azok alapján amiket írtál, nagyon is érdemes folytatnotok.


Milyen volt a második első randi?

2017. dec. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nagyon jól sikerült. Elmondtam neki mindent és megkérdeztem, hogy lenne kedve járni velem. Erre olyan örömködésbe tört ki, hogy alig bírtam a szorongatását ölelés közben. Elmondta attól félt, hogy a sex után le fogok lépni, de amikor visszabújtam mellé nagyon megörült.

Egyébként manapság nagyon sokan elítélik az egyéjszakázást, hogy mennyire veszélyes meg stb., de ha megfelelően védekezel akkor talán rád talál a szerelem. Tudom erre nagyon kicsi az esély de mégis lehet benne vmi. Annyi igaz még itt egy lány kereste a szerelmet és erre képes volt feláldozni a szüzességét is. Remélem ez is legalább egy olyan hosszú kapcsolat lesz, mint az előző.

2017. dec. 31. 22:37
 15/18 anonim ***** válasza:
És mi a fax alapján járnál vele? Életedben egyszer láttad...
2018. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
XD
2018. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
De édesek vagytok. :) Nekem tetszik ez a sztori és aki elítéli a nőket, akik valaha is egyéjszakáztak, az egy valódi 18. századi nyomorék! Bocsi! :) Csak a tények.
2018. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nagyon cukiiii!! 😁😁😅

Együtt vagytok még? Mi lett?

2021. ápr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!