Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Többek között ezt a nyakláncot kapta tőlem a barátnőm 18. születésnapjára (A clair's-ből) : [link]


[link]


szerinte kislányos. Szerinte sértő hogy egy felnőtt nőnek egy ilyen "infantilis" nyakláncot venni egy ilyen amúgy kislányoknak való boltból. Engem elszomorított a reakciója, nem ezt vártam volna. Kérlek statuáljátok a véleményeteket korral és nemmel. Előre is köszönöm!



#fiú #ajándék #kislány #párkapcsolat #nyaklánc #18.szülinap. szülinap. lány
2018. jan. 6. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is kislányos. De a barátnőd reakciója is. Nem így válaszolunk a férfinak akinek majd a felesége szeretnénk lenni...

32N

2018. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%
18 évesen egy kiélt nő szerepét játsza? 23f
2018. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem egy 18 éves lánynak való egy ilyen nyaklánc, de itt egyáltalán nem benned van a hiba, hanem a barátnőd reakciójában. Egyrészt “ajándék lónak ne nézd a fogát”, másrészt a szándék a lényeg, én pedig személy szerint kicsit rosszul érezném magamat, ha valami drága ajándékot kapnék (lásd arany/ezüst nyakláncot valami márkás üzletből). Ha legközelebb találkozol vele, kérj tőle bocsánatot, hogy nem sikerült eltalálnos az ízlését, és mondd meg neki, hogy legközelebb már jobban odafigyelsz majd. Hidd el, ő is elnézést kér majd, amiért kiborult és jól fog neki esni, hogy gondoltál a bocsánatkérésre. :)

18/L

2018. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kislányos. De a lány reakciója is.

Ha valaki ajándékot kap, nem illik a másik képébe vágni, hogy az béna. Nem tudom miért írta ezt valaki, hogy "akihez majd férjhez akar menni". Ez nem ide tartozik.


Én is kaptam már havertól gyerekes ajándékot. Kicsit valóban lealacsonyító érzés volt, hogy olyan felsőt vett amint egy dagadt pingvin zenét hallgatott és színes hangjegyeket bocsátott ki a száján. Ezt még ignoráltam volna. Azt már nem, hogy otthagyta begyűrve egy szatyorba, és rajta hagyta az árcédulát, amin egy narancsszínű matrica hirdette, hogy 1200 ft leárazva. Miután tőlem díszdobozos ajándékot kapott. Nem az ár a lényeg, de legalább ne egy szatyorba, gyűrötten, árcédulával...

35N

2018. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Innen a barátnőm szeretne pár gondolatot megosztani: Sziasztok, én úgy érzem, hogy korrekt voltam, mert nem szeretném, hogy a barátom ilyenekre költse a pénzét.

Én egy közös kajálásnak is jobban tudok örülni és köszi, hogy ti is beláttátok, hogy kislányos. Puszi mindenki

2018. jan. 6. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a nyaklánc szörnyű, nagyon gyerekes. Nem értem, ha egy ideje együtt vagytok, hogy nem tudtad, milyen a stílusa ékszerek terén? A barátnőd reakciója erős volt, de lehet, hogy én is kibuktam volna.

21N

2018. jan. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!